England Athletics Open Under 20, 17 & 15 Indoor Championships 2018

Currently Showing All
Firstname Lastname Club Events Entered Age Group
Malachi Butt Herne Hill Harriers 1 U15 Boys
Mia Swindell Worksop Harriers 1 U15 Girls
Joyce Vangu Manchester Harriers & AC 1 U17 Women
Leanza Dwaah Enfield and Haringey A C 1 U20 Women
Akaysha Ellis Enfield and Haringey A C 1 U20 Women
Jennifer Eduwu Serpentine Running Club 1 U15 Girls
Sam Beesley Trafford Athletic Club 1 U17 Men
Oscar Jopp Stevenage & North Herts AC 1 U20 Men
Theo Adesina Thurrock Harriers 2 U17 Men
Charlie Knott Cambridge & Coleridge AC 1 U17 Men
Raphael Bouju Bedford & County AC 1 U17 Men
Alfie Kovacs Cambridge & Coleridge AC 1 U15 Boys
Alexandra Burns Helensburgh AAC 1 U20 Women
Michelvi Wamba Vctoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 1 U15 Girls
Sadie Frater-White Braintree & District AC 1 U15 Girls
Megan Penfold Orion Harriers 2 U17 Women
Jonathan Mann Bexley AC 1 U20 Men
Toni Egbulefu Chelmsford AC 1 U17 Women
Kristopher Wong City of York AC 1 U20 Men
Porscha Johnson Bolton United Harriers & AC 1 U15 Girls
Ava Taperell Gateshead Harriers & AC 1 U15 Girls
Ryan Wilson Barrow & Furness Striders AC 1 U17 Men
Chloe Allcock Mansfield Harriers 1 U17 Women
Lily-May Lawrence Notts Athletic Club 1 U17 Women
Bradley Ellison Rotherham Harriers and AC 1 U20 Men
Laurance Edwards Harrow AC 1 U17 Men
Jessica Smith Enfield and Haringey A C 1 U17 Women
Ben Brinsdon Birchfield Harriers 1 U15 Boys
Toby Linsell Southend AC 1 U15 Boys
José Duhaney Birchfield Harriers 1 U17 Men
Rhys Allen New Forest Junior AC 1 U15 Boys
Robert Howorth Team Bath AC 1 U20 Men
Lily Crawley Cheltenham and County Harriers 1 U17 Women
Maya Jones Taunton athletic club 1 U17 Women
Rory Howorth Team Bath AC 2 U17 Men
John Howorth Team Bath AC 1 U20 Men
Gabriel Mikoleizik West Cheshire Athletic Club 1 U15 Boys
Robbie Walden City of Norwich Athletic Club 1 U20 Men
William Snashall Crawley 1 U17 Men
Jack Benstead Corby AC 1 U20 Men
Sagesse Nguie Trafford Athletic Club 1 U20 Men
Osaze Aghedo Swansea Harriers 1 U20 Men
shane Martin Ballymena And Antrim AC 1 U20 Men
Remilekun Adebiyi Newport Harriers 1 U20 Men
Niamh Emerson Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U20 Women
Ashleigh Spiliopoulou Enfield and Haringey A C 1 U20 Women
Murray Fotheringham Giffnock North AAC 2 U17 Men
Grace Bower Sale Harriers Manchester 1 U20 Women
Bethan Murray Stockport Harriers & AC 1 U20 Women
Olivia Chessell Sutton & District AC 1 U17 Women
Ollie Thorner Wells City Harriers 4 U20 Men
Muhamed-Mustapha Animashawun Millfield School 1 U20 Men
Hannah Barnden Derby Athletic Club 1 U17 Women
Hannah Barnden Derby Athletic Club 1 U17 Women
Holly Smith Liverpool Harriers & AC 1 U20 Women
Hannah Malpass Cannock & Stafford AC 1 U20 Women
Samuel Elford Rhymney Valley AC 1 U15 Boys
Hannah Griffin Holland Sports AC 1 U17 Women
Ellen McCartney City of Lisburn Athletics Club 1 U20 Women
Josie Sivak Swansea Harriers 1 U20 Women
Ella Wintle Pembrokeshire Harriers 2 U15 Girls
Madeleine Tatham Amber Valley and Erewash AC 1 U15 Girls
Neave Mcghee Liverpool Harriers & AC 1 U15 Girls
Matthew Blacklock Havering AC 1 U15 Boys
Grace Bower Sale Harriers Manchester 2 U20 Women
Elize Bonning Havering AC 1 U17 Women
Declan Taylor Preston Harriers 1 U20 Men
Valentina Costa Derby AC 1 U15 Girls
Sophie Porter Guernsey AC 1 U20 Women
Joe Chadwick Guernsey AC 1 U17 Men
Carter Staples Welsh Schools Athletics Association 2 U17 Men
Rohan Bagai Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Men
Maisey Snaith Cambridge & Coleridge AC 2 U20 Women
Anna Croft WSEH 2 U20 Women
Tye Leo-Stroud Swindon Harriers 1 U15 Boys
Chantie Arzoni Chantie Arzoni 1 U15 Girls
Phillip Clark Doncaster Athletic Club 1 U20 Men
Georgia Hollis-Lawrence City of Sheffield and Dearne AC 1 U20 Women
Ahmed Simeen Trafford Athletics Club 1 U17 Men
Franklin Fenning Rugby & Northampton AC 1 U20 Men
Hayden Fey Torbay AC 1 U20 Men
Adam Farrow Stratford Upon Avon AC 1 U15 Boys
Kyle Calhoun Charnwood A C 2 U20 Men
Anthony George Ilford AC 1 U17 Men
Afoma Ofor Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U15 Girls
Cody Roe Peterborough Athletics Club 1 U15 Boys
Joel Mcfarlane Arbroath & District Athletics Club 1 U20 Men
Kam Lambert Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U17 Men
Daisy Logan KUHAC 2 U15 Girls
Siân Hubbard Tamworth AC 1 U15 Girls
Chinua Ebereonwu Cardiff Archers 1 U20 Men
Olivia Austin Southampton Athletic Club 1 U15 Girls
Victoria Ubenyi Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 1 U17 Women
Joshua Kumar Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Men
Ignatius Abebrese Herne Hill 1 U15 Boys
Cameron Darkin-Price Charnwood A C 2 U20 Men
Olivia Dobson Exeter Harriers 2 U20 Women
Millie Leighton stratford upon avon 1 U15 Girls
Aidan Brindley North Ayrshire Athletics Club 1 U15 Boys
Molle Swann Charnwood A C 1 U17 Women
Lauren Evans Cardiff AAC 2 U20 Women
Natasha Clarke Lewes 1 U15 Girls
Joe Prince Nene Valley Harriers 1 U17 Men
Charlie Dobson Colchester Harriers AC 1 U20 Men
Matthew Kingsbury Charnwood A C 1 U20 Men
Holly Harrison City Of Norwich AC 1 U15 Girls
Thomas Casson Poole Athletic Club 1 U20 Men
Osarumen Odenwengie SALE HARRIERS MANCHESTER 1 U15 Girls
Fraser Stewart-McCarrison Wakefield District H & AC 1 U15 Boys
Samantha Callaway Southampton A C 1 U17 Women
Ruben Hedman Braintree & District AC 1 U15 Boys
Sola Taiwo Thurrock Harriers 1 U17 Women
Peter Curtis Guernsey AC 1 U20 Men
Dan Wilde Taunton AC 1 U20 Men
Ashleigh Spiliopoulou Enfield and Haringey 2 U20 Women
Finn Hobson Chiltern Harriers AC 1 U15 Boys
Lucy Perkins Vale Of Aylesbury AC 2 U17 Women
Luke Vincent City of Norwich Athletic Club 1 U20 Men
Isobel Mills Orion Harriers 1 U20 Women
Rotimi Osunsami Newham & Essex Beagles AC 1 U20 Men
Joshua Leatherd Preston Harriers 1 U20 Men
Ben Hillman Cardiff AAC 2 U17 Men
Josh Faulds Rugby and Northampton AC 1 U20 Men
Ethan Brown Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Men
Chinua Ebereonwu Cardiff Archers 1 U20 Men
Esther Fatuade Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
William Kong Nene Valley Harriers 2 U15 Boys
Indiana Malik Notts AC 1 U17 Women
Poppy Malik Notts AC 1 U15 Girls
Bea Maynard Holland Sports AC 1 U17 Women
Latifah Harris-Osman Shaftesbury Barnet harriers 1 U17 Women
Eleanor Barrett Blackheath & Bromley Harriers 1 U17 Women
Holly Adams Kingston Upon Hull 1 U15 Girls
Seumas Mackay Shetland AAC 1 U20 Men
Julia Winogrodzka Bolton United Harriers & AC 2 U15 Girls
Brogan McCafferty Cookham Running Club 1 U15 Girls
Moyin Oduyemi Marshall Milton Keynes Athletic Club 1 U15 Girls
Emmanuel Thomas Croydon Harriers 1 U20 Men
Finlay Marriott Cambridge & Coleridge AC 1 U20 Women
Edward Coles Preston Harriers 1 U20 Men
Lauren Tyrell Notts AC 1 U20 Women
Jack Simpson Burton AC 1 U20 Men
Hannah Jones Windsor Slough Eton and Hounslow AC 1 U20 Women
Zakia Mossi Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U15 Girls
Stephen Simmons Bedford and County Athletics club 1 U17 Men
Bera Ajala Edinburgh Athletics Club 1 U17 Men
Finley Mclear Exeter Harriers 1 U20 Men
Nichole Birmingham Birchfield Harriers 1 U20 Women
Niamh Emerson Amber Valley and Erewash Athletic Club 2 U20 Women
Daphney Adebayo City of Sheffield and Dearne AC 2 U15 Girls
Amy Haslam Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Sophie Mills Doncaster Athletic Club 1 U20 Women
Dominic McDougall Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U17 Men
Teepee Princewill Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U20 Men
Megan Ellison Nene Valley Harriers 1 U20 Women
Tyrese Johnnson-Fisher Croydon Harriers 1 U20 Men
Aisla Rhodes Stevenage and North Herts 1 U17 Women
Ava White Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U17 Women
Jonathan Evans Team Bath AC 1 U17 Men
Emma Jackson Stockport Harriers 1 U15 Girls
George Clements Bromsgrove & Redditch AC 1 U20 Men
Will Lane City of Sheffield & Dearne AC 1 U15 Boys
Zoe Thompson Newham & Essex Beagles AC 1 U20 Women
Mary Adeniji Blackheath & Bromley Harriers 1 U20 Women
Maisy Armstrong Ipswich harriers 1 U17 Women
Milan Clues Rugby & Northampton AC 1 U20 Women
Daniel Thomas Winchester & District Athletics Club 2 U20 Men
Elisha Elliston Braintree & District AC 1 U15 Girls
Lucrezia Polloni Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U17 Women
Parris Johnson Blackhea 2 U20 Women
Elizabeth Truslove Rugby & Northampton AC 1 U17 Women
John Trotman East Cheshire Harriers & Tameside AC 2 U20 Men
Dara Apoola Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Charlie Holland Swansea Harriers 1 U15 Boys
Lucinda White Tonbridge AC 1 U15 Girls
Daniel-James Thomas Eastbourne Rovers AC 1 U20 Men
Megan Lasseter Stockport Harriers & AC 2 U17 Women
Zak Wall Cardiff Archers 4 U15 Boys
Scarlett Gammell Watford Harriers 1 U15 Girls
Evie Wild Stockport 1 U17 Women
Darian Moore Worcester 1 U17 Men
Jacob Blanc Havering AC 1 U15 Boys
Paige Robinson Havering 1 U15 Girls
Shaun Kerry Kingston upon Hull AC 1 U17 Men
Heidi Norgrove Saffron Athletics Club 1 U20 Women
Ruby Bridger Thurrock Harriers 1 U17 Women
Sophia Sood Team Hounslow Athletic Club 2 U15 Girls
Zydonie Fearon Saffron Athletics Club 1 U20 Women
Megan Taylor Leeds City AC 1 U17 Women
Rebecca Sheffield Burton AC 1 U20 Women
Rico Cottell Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U17 Men
Ellie Booker Rotherham Harriers 1 U20 Women
Cathal Locke Dooneen AC 1 U20 Men
Oyare Aneju Radley Athletic Club 1 U17 Men
Sam Cotton Saffron Athletics Club 1 U15 Boys
Harry Whyley Notts AC 1 U17 Men
Calum Henderson Edinburgh Athletic Club. 0 U20 Men
Melissa Coxon Rotherham Harriers and AC 3 U17 Women
Morgan Spink Rotherham Harriers 1 U17 Women
Joe Halpin Gateshead Harriers & AC 1 U20 Men
Amara Thakker Saffron Athletics Club 1 U17 Men
Soraya Crodden Longwood Harriers AC 1 U15 Girls
John Mayingi Enfield and Haringey A C 1 U20 Men
Ben Smith Notts AC 1 U20 Men
Jasmine Richardson Sale Harriers Manchester 1 U15 Girls
Ashley Nemits Warrington A C 1 U15 Girls
Michael Miller Herne Hill Harriers 1 U20 Men
Brittany Wood Rugby and Northampton AC 1 U20 Women
Grace Preston Liverpool Harriers & AC 2 U20 Women
Vera Chinedu Cambridge Harriers 1 U20 Women
Tom Eames Brighton and Hove 1 U20 Men
Chinwe Iwunze Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Women
Laura Hickey Leigh Harriers & AC 2 U17 Women
Elliott Davies Liverpool Harriers & AC 1 U20 Men
Acacia Williams-Hewitt Hallamshire Harriers Sheffield 1 U17 Women
Amelia Hart GIAAC 1 U15 Girls
Renée Jelf Team Bath Athletic Club 1 U20 Women
Rebecca Jeggo Colchester Harriers AC 2 U20 Women
Remi Jokosenumi Shaftesbury Barnet Harriers 2 U15 Boys
memphis Ayoade Herne Hill Harriers 1 U17 Men
Asha Soanes Thetford Athletic Club 1 U15 Girls
Arim Mustafa Notts AC 1 U17 Men
Micah Goode Herne Hill Harriers 1 U20 Men
Kiah Dubarry-Gay Victoria Park Harrier 1 U17 Women
Nayanna Dubarry-Gay Victoria Park Harriers 1 U17 Women
Jona Efoloko Sale Harriers Manchester 1 U20 Men
Lacey Dutton Birchfield Harriers 1 U15 Girls
Elliott Evans City of Portsmouth Athletic Club 1 U15 Boys
Leo Rowley Rotherham Harriers 1 U20 Men
Daniel Afolabi Sale Harriers Manchester 1 U20 Men
Charlie Peters Cannock & Stafford AC 1 U20 Women
Matthew Yates Bridgnorth AC 1 U20 Men
Samuel Ebonine Sale Harriers Manchester 1 U17 Men
Bethany Barrett Dereham Runners & AC 1 U15 Girls
Ruby Jerges Crawley AC 3 U15 Girls
Jade Henry Victoria Park City of Glasgow 1 U20 Women
Kaisha Buchanan Notts Athletic Club 1 U20 Women
Georgie Bowett City Of Norwich AC 1 U20 Women
Diane Mapamboli Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 1 U17 Women
Ruby Bell Sale Harriers Manchester 1 U15 Girls
Alexandra Murgatroyd Rugby & Northampton AC 1 U15 Girls
femi akinbobola Team Bath AC 2 U17 Men
Jude Bright-Davies Thames Valley Harriers 2 U20 Men
Amy Battle Stockport Harriers & AC 4 U15 Girls
Lillie Franks Crawley AC 1 U20 Women
Ryan Facey Hercules Wimbledon AC 1 U20 Men
Luke Suarez Southport Waterloo AC 1 U17 Men
Tilly Mycroft City of Sheffield & Dearne AC 1 U15 Girls
Tolu Ayo-Ojo Camberley & District AC 1 U17 Men
Molly Scott St Laurence OToole AC 2 U20 Women
Amelia Lees Guernsey Island AAC 2 U17 Women
Amy Hunt Charnwood A C 1 U17 Women
Shevhone Lumsden Enfield & Haringey Athletic Club 1 U20 Men
Mickael Varela Hercules Wimbledon AC 1 U15 Boys
Jami Schlueter Yeovil Olympiads AC 2 U17 Men
Bobbie Davies Millfield School 1 U20 Women
Ashleigh Bailey Millfield School 1 U20 Women
Victoria Barlow Millfield School 1 U20 Women
Marcia Sey Millfield School 1 U17 Women
Elise Thorner Millfield School 1 U20 Women
Anna Brophy Millfield School 1 U20 Women
Ahmedi Hamedi Millfield School AC 1 U20 Men
Matthew Coleman Millfield School 1 U20 Men
Cliff Schwabauer Millfield School 1 U20 Men
Macey Morris Swansea Harriers 1 U17 Women
Emily Madden Forman SUAAC 2 U20 Women
Ruby Mace Havering Athletics club 1 U15 Girls
Aba Amponsa Derby Athletic Club 1 U17 Women
Temitope Ojora WSEH 1 U17 Women
Alastair Chalmers Guernsey AC 1 U20 Men
Ceake Maddix Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Men
William Adeyeye Newham & Essex Beagles AC 1 U20 Men
Emma Dakin Rotherham Harriers 1 U20 Women
Kara Onuiri Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Morgan Amed Coventry Godiva Harriers 1 U20 Men
Katy Ann McDonald Blackheath & Bromley Harriers 1 U20 Women
Billy Matthews Liverpool Pembroke & Sefton H AC 1 U20 Men
Tomos Slade Swansea Harriers 1 U20 Men
Dominic Ogbechie Highgate Harriers 2 U17 Men
Jenna Blundell Team Bath AC 2 U20 Women
Kai Broadbent Herne Hill Harriers 1 U15 Boys
Oluwasubomi Bello Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 1 U17 Men
Elliott Harris Solihull & Small Heath Athletic Club 1 U17 Men
Emma Alderson Liverpool Harriers & AC 2 U20 Women
Joseph Tuffin Rushcliffe AC 1 U20 Men
Florence Beedie Derby Athletic Club 1 U17 Women
Psalm Roberts-Nash Wolverhampton & Bilston 1 U20 Men
Tamsin McGraw AVEAC 1 U20 Women
Kai Finch Liverpool Pembroke Sefton 1 U20 Men
Rory Keen Sale Harriers Manchester 1 U20 Men
Maxwell Brown Marshall Milton Keynes Athletic Club 1 U20 Men
Jamie Greenacre City Of Norwich AC 1 U17 Men
Myisha Gordon Sale Harriers Manchester 1 U20 Women
Daisy Worthington Bury Athletic Club 3 U17 Women
Adm Ord Durham City Harriers & AC 1 U17 Men
Sarah-Jane Ollis Worcester AC 1 U17 Women
Shane Connell Sale Harriers Manchester 1 U20 Men
Lauren Williams Swansea Harriers 1 U20 Women
Maddy Nunan Holland Sports AC 2 U17 Women
Terrell Williams Wakefield District H & AC 1 U17 Men
Isaiah Ogoula Birchfield Harriers 2 U15 Boys
Jason Nicholson Gateshead Harriers & AC 1 U20 Men
Callum Clydesdale Charnwood A C 1 U17 Men
Ines Zepa Croydon Harriers 1 U20 Women
Rachel Oderinde Marshall Milton Keynes Athletic Club 1 U20 Women
Immanuela Aliu Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Women
Christopher Thompson Cardiff Archers 1 U17 Men
Melissa Booth Sale Harriers Manchester 1 U15 Girls
Samuel Fairweather Sutton in Ashfield Harriers AC 1 U20 Men
Keano Paris-Samuel Thames Valley Harriers 2 U20 Men
Toby Bishop Havering AC 1 U15 Boys
Holly Mills Andover AC 2 U20 Women
Emily Knight Enfield & Haringey A C 1 U15 Girls
Daniel Knight Enfield & Haringey AC 1 U17 Men
Jamie Holland Swansea Harriers 1 U17 Women
Harry Rienecker-Found Brighton & Hove AC 1 U17 Men
Zoe Gardner Rugby & Northampton AC 1 U15 Girls
Rosie Sharples Falkirk Victoria Harriers 1 U15 Girls
Rosie Sharples Falkirk Victoria Harriers 1 U15 Girls
Joe Jelinek Loughborough Students AC 1 U20 Men
Deshawn Lascelles Cambridge & Coleridge AC 1 U17 Men
Sam Bennett Basildon AC 1 U20 Men
Tara Bartlett Hercules Wimbledon AC 1 U15 Girls
Jaleel Roper Hercules Wimbledon AC 2 U17 Men
Robert Philpott Hercules Wimbledon AC 1 U17 Men
Chad Miller Hercules Wimbledon AC 1 U20 Men
Imaan Dennis Hercules Wimbledon AC 1 U17 Women
Darcey O'Shea Hercules Wimbledon AC 1 U15 Girls
Tamira Webster Hercules Wimbledon AC 1 U15 Girls
Cora Barnett Hercules Wimbledon AC 1 U15 Girls
Zipporah Golding Hercules Wimbledon AC 1 U15 Girls
Tianna Gayle Hercules Wimbledon AC 1 U17 Women
Macey Jones Cwmbran Harriers 1 U20 Women
Kyle Boden Birchfield Harriers 2 U17 Men
Serena Thomas St Albans AC 1 U15 Girls
Kaie Chambers-Brown Birchfield Harriers 1 U20 Men
Ewan Bradley West Cheshire Athletic Club 1 U17 Men
Stewart Greenhalgh Bromsgrove & Redditch AC 1 U17 Men
Aoife Neville Emerald AC 2 U15 Girls
Lee Richards Vale of Aylesbury 1 U20 Men
Aran Thomas Wakefield District H & AC 2 U17 Men
Holly Mckenna Taunton AC 1 U17 Women
Morgan Lewis Herne Hill Harriers 1 U17 Men
Sola Sowole City of York AC 1 U20 Women
Alessandro Schenini Giffnock North AAC 1 U20 Men
James Lonsdale Worksop Harriers 1 U20 Men
Amber Anning Brighton & Hove AC 1 U20 Women
Alfie Edwards Wakefield District H & AC 3 U15 Boys
Nathaniel Dyas Hallamshire Harriers 1 U15 Boys
Carmen Williams Vale Of Aylesbury AC 1 U17 Women
Carmen Williams Vale Of Aylesbury AC 1 U17 Women
Claudimira Landim Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 1 U20 Women
leon Stubbs Preston Harriers 1 U20 Men
Mayah Charles Notts AC 2 U20 Women
Jordan Ricketts Birchfield Harriers 1 U17 Men
Gilad Nachshen Shaftesbury Barnet Harriers 1 U15 Boys
Aiden Fernando Woodford Green AC with Essex Ladies 1 U15 Boys
Matthew Griffin Bromsgrove and Redditch 1 U17 Men
Charlotte Ayton Wimborne AC 1 U20 Women
Josh Pearson Bromsgrove & Redditch AC 1 U20 Men
Kristie Archer Wombwell 1 U17 Women
Kristie Archer Wombwell 1 U17 Women
ADAM Bejaoui Be Fit Today Track Academy 1 U20 Men
Naomi Palmer Shaftesbury and Barnet 1 U17 Women
Thomas Fulton Shaftesbury Barnet 1 U20 Men
Scarlett Kent Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Matthew Paterson Corby AC 1 U20 Men
Alanah Thoresby Kingston upon Hull AC 1 U17 Women
Evie Lowe Stratford Upon Avon AC 1 U15 Girls
Theo Fadayiro Newham & Essex Beagles AC 1 U20 Men
Monae Winston-Westfield Herne Hill Harriers 1 U17 Women
Karl Johnson Newham and Essex Beagles 1 U20 Men
Thomas Baines Sale Harriers 1 U20 Men
Adam Lindo Crawley AC 1 U17 Men
Awa Ndiaye Serpentine RC 1 U17 Women
Ellie Brown Charnwood A C 1 U17 Women
Mya Green Harrow AC 2 U15 Girls
Amaya Scott Southampton Athletic Club 1 U20 Women
Anastasia Davies Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Women
Billie Jo Harris Rotherham Harriers 1 U20 Women
Jamie Brown City of Norwich Athletics Club 1 U17 Men
Ciara Neville Emerald AC 1 U20 Women
Grace Greenwood Jersey Spartans AC 1 U15 Girls
Matthew Edson Doncaster Athletics Club 1 U17 Men
Shanumi Akinfenwa Stevenage and North Herts 1 U15 Girls
Toby Makoyawo Watford Harriers 1 U17 Men
Oreoluwa Adamson Herne Hill Harriers 1 U17 Women
Alicia Regis Enfield and Haringey A C 1 U17 Women
Eve Grant Wirral AC 1 U17 Women
Alexander Poustie-Williamson Edinburgh Athletics Club 1 U15 Boys
Mayong Tabe Medway and Maidstone AC 2 U17 Women
Rebecca Hawkins Bexley AC 1 U20 Women
Meg McHugh Sale Harriers Manchester 1 U20 Women
Kirbi Taylor Doncaster Athletic Club 1 U17 Women
Jake Burkey Team Bath Athletic Club 1 U20 Men
Freddie Fraser Nene Valley Harriers 1 U15 Boys
Eleanor Brown City of Norwich athletics club 1 U17 Women
Nicholas Shaw Shaftsbury Harriers 1 U17 Men
Cameron Reid Chiltern Harriers AC 1 U17 Men
Jamie Clowes City of Stoke AC 1 U17 Men
Stephanie Robertson Southport Waterloo 1 U17 Women
Zoe Price Liverpool Harriers & AC 1 U17 Women
Kit Kerr Stevenage and North Herts AC 1 U20 Men
Kyle Thompswaltonon Shildon Running & AC 1 U17 Men
Idan Gal-Shohet Highgate Harriers 1 U20 Men
Esther Adikpe Coventry Godiva Harriers 1 U20 Women
Esther Adikpe Coventry Godiva Harriers 1 U20 Women
Aidan Quinn Glasgow School of Sport 1 U20 Men
Miraji Ahmed Glasgow School of Sport 1 U17 Men
Ben Chatham Glasgow School of Sport 2 U15 Boys
Connor McNally Glasgow School of Sport 2 U15 Boys
Gary McPake Glasgow School of Sport 1 U17 Men
Ross Whitelaw Glasgow School of Sport 1 U17 Men
Jasmine Allen Nene Valley Harriers 1 U20 Women
Claire McGarvey Banchory Stonehaven AC 1 U20 Women
Adam Reid Braintree & District AC 1 U17 Men
Ella Turner Oxford City AC 1 U20 Women
Megan Costello Gateshead Harriers & AC 1 U17 Women
Tess McHugh Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Emily Misantoni Stockport Harriers & AC 3 U17 Women
Joel Khan Worcester AC 1 U20 Men
Millie Parker Charnwood A C 1 U15 Girls
Lily Carlaw Rugby & Northampton AC 1 U15 Girls
Ebony Carr Marshall Milton Keynes AC 2 U20 Women
Robbie Farquhar Aberdeen AAC 2 U20 Men
Charlotte Crook Preston Harriers 1 U20 Women
Derrius Greenaway Rotherham Harriers and AC 2 U20 Men
Ethan Akanni Bexley AC 1 U20 Men
Max Jones Basildon AC 1 U20 Men
Bethany Shaw St Albans AC 1 U20 Women
Eniola Ajagbe Hallamshire Harriers Sheffield 3 U15 Girls
Fergus McAuliffe Charnwood A C 1 U20 Men
Harry Flanagan Southport Waterloo AC 1 U20 Men
Chiyenne Adrien Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Dora Tomlinson shrewsbury AC 1 U17 Women
Michael Olsen Edinburgh Athletic Club. 1 U20 Men
Alex Marshall Medway and Maidstone AC 1 U20 Men
Brendon Foster Notts Athletic Club 1 U17 Men
Charlotte Jones Charnwood A C 1 U20 Women
Nathaniel Sherger Chelmsford Athletic Club 1 U20 Men
Mia Hopson City of Norwich Athletic Club 1 U17 Women
Annabel Hobday Herne Hill Harriers 1 U20 Women
Jessica Newsome Barnsley AC 1 U17 Women
Lakeisha Owusu-junior Herne Hill Harriers 1 U20 Women
Erin Hunt Wakefield District H & AC 1 U15 Girls
Anya Bates Birchfield Harriers 2 U20 Women
Georgina McCunn Coventry Godiva Harriers 1 U17 Women
Callum Dodds Enfield and Haringey A C 1 U20 Men
Thomas Patrick Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Men
Charles Hilliard Birchfield Harriers 1 U20 Men
Remi Jessop Dacorum & Tring AC 1 U20 Women
Nikita Gotthardt-Mills Bromsgrove and Redditch AC 1 U15 Girls
Oshay Williams Birchfield Harriers 2 U17 Men
Callum Winchester-Wright Nene Valley Harriers 1 U20 Men
George Burnett Charnwood A C 1 U20 Men
Adam Booth Poole AC 1 U17 Men
Benjamin Harrington Birchfield Harriers 1 U17 Men
Megan Busby Carlisle Aspatria AC 1 U20 Women
Finn Harvey Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Men
Moyo Sargent Eastbourne Rovers AC 1 U17 Men
Eleanor Broome Rugby & Northampton Athletic Club 1 U20 Women
Kristal Awuah Herne Hill Harriers 1 U20 Women
Shania Martlew Eastbourne rovers 1 U17 Women
Holly Mpassy Blackheath & Bromley Harriers 1 U17 Women
Orla Brennan Windsor Slough Eton & Hounslow AC 2 U17 Women
Georgia Lever Bolton United Harriers & AC 2 U20 Women
Alfie Bugg City of York AC 2 U15 Boys
Max Fox Cambridge & Coleridge AC 1 U17 Men
Alex Shaw Guildford & Godalming AC 1 U20 Women
Nicole Lannie Doncaster Athletic Club 1 U17 Women
Thomas Hewes Chelmsford Athletic Club 1 U20 Men
Dylan Baines Stevenage & North Herts AC 1 U17 Men
Alex Shaw Guildford & Godalming Athletics Club 1 U20 Women
Hannah Smith Braintree & District AC 1 U17 Women
Zachary Elliott Birchfield Harriers 1 U17 Men
Mia Evans Swansea 1 U20 Women
Ollie Sprio Banbury Harriers AC 2 U20 Men
Jake Watson Telford AC 1 U20 Men
Ramone Jordan Reading AC 1 U20 Men
Gabby Dickinson Cardiff AAC 2 U15 Girls
Poppy Glasby-Seddon Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Hannah Brown City Of Norwich AC 1 U20 Women
Sofija Dragisic Wood SALE HARRIERS 1 U15 Girls
Ella Maxwell Middlesbrough AC Mandale 1 U20 Women
Finlay Campbell Wigan Harriers 1 U17 Men
Rio Mitcham Birchfield Harriers 1 U20 Men
Nicholas Young Sale Harriers Manchester 1 U20 Men
Pedro Gleadall Blackheath & Bromley Harriers 2 U17 Men
Luca Michalowski Charnwood Athletics Club 1 U15 Boys
Thomas Randolph Tamworth AC 1 U20 Men
Carly Bates Coventry Godiva Harriers 1 U20 Women
oscar Heaney-Brufal Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U17 Men
Nicole Proudfoot Annan & District AC 1 U17 Women
Luke Southerton Sale Harriers Manchester 1 U20 Men
Samuel Featherstone Marshall Milton Keynes AC 1 U17 Men
Annie Testar Stroud & District AC 1 U17 Women
Charlotte Sampson Wakefield District H & AC 1 U20 Women
Harvey Darroch Wirral AC 1 U17 Men
Kyle Reynolds-Warmington Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U17 Men
James Miller Bracknell AC 2 U17 Men
Ruben Hedman braintree and distrct ac 1 U15 Boys
Jack Halpin Gateshead Harriers & AC 1 U15 Boys
Jasmine Williams stratford upon avon athletics club 1 U17 Women
Emmanuel Odubanjo Sale Harriers Manchester 1 U20 Men
Cameron Rawson Sutton in Ashfield Harriers & AC 1 U17 Men
Joe Ferguson Leeds City Athletic Club 2 U20 Men
Jamall Walters Trafford Athletic Club 1 U17 Men
Ava Jones Doncaster Athletics Club 2 U15 Girls
Julian Priest Huntingdonshire AC 2 U17 Men
Amy Carter Middlesbrough AC Mandale 1 U20 Women
Oliver Bolland Sheffield & Dearne AC 1 U17 Men
Harriet Armstrong Eastbourne Rovers AC 2 U15 Girls
Ben Higgins Charnwood A C 2 U20 Men
Samuel Croney Kingston upon Hull AC 1 U17 Men
Jack Cherry Wakefield 1 U17 Men
Charles Carvell Bridgnorth AC 1 U15 Boys
Bailey Wright Eastbourne Rovers Athletics Club 1 U20 Men
Rocco Zaman-Browne East Manchester Harriers & AC 1 U20 Men
Laurie Sutcliffe Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U15 Boys
Holly Murray Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Lazarus Benjamin Sale Harriers 1 U15 Boys
Abby Ward wakefield district H and AC 1 U20 Women
Michael Fagbenle Bexley AC 1 U20 Men
Rebecca Roach Stockport Harriers 1 U15 Girls
Nnamdi Ndukwe Shaftesbury Barnet Harriers 2 U15 Boys
Matthew Knight Blackheath & Bromley Harriers 1 U20 Men
Joseph Eggleton Chiltern Harriers AC 1 U17 Men
Mario Dobrescu Ilford AC 1 U15 Boys
Tyler Panton Walton AC 2 U17 Men
Hannah Kelly Bolton United 1 U20 Women
Isaac Rushworth City of Sheffield and Dearne AC 1 U17 Men
Emily Race Worksop Harriers 2 U20 Women
Zsiriah Thomas Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U17 Women
Tom Gaunce St Albans AC 1 U15 Boys
Jack Ennis Croydon Harriers 1 U17 Men
Grace Morgan Cardiff Archers 2 U17 Women
Isabel Morgan Cardiff Archers 1 U15 Girls
Angel Gediz Bexley AC 1 U17 Women
Alice Linaker City of York AC 2 U20 Women
Rebecca Wheeler-Henry Shaftesbury Barnet Harriers 1 U15 Girls
Katie Burr Victoria Park City of Glasgow 1 U15 Girls
Demi Tuinema Dacorum & Tring AC 1 U17 Women
Joshua Ogunfolaju Chelmsford AC 1 U15 Boys
Sidnie Ward Woodford Green with Essex Ladies 1 U17 Men
Oliver Carvell Bridgnorth AC 1 U17 Men
Phoenix Lyon Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Men
Toni Ademuwagun Thames Valley harriers 1 U20 Men
Hannah Foster Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Katie Waterworth Stockport Harriers 2 U20 Women
Megan Davies Cannock and Stafford AC 1 U20 Women
Ashleigh West Medway and Maidstone AC 1 U20 Women
George Foster City of Stoke AC 1 U15 Boys
Ben Vincent Cardiff AAC 2 U15 Boys
Christopher Lamb Wigan Harriers 1 U20 Men
Anika Olalere Blackheath & Bromley Harriers 1 U20 Women
Ceirion Hopkins Neath Harriers 1 U20 Men
Pyers Lockwood Eastbourne Rovers 1 U17 Men
Emily Jarad Stockport harriers 1 U20 Women
Lucy Frow LWAC 1 U17 Women
Sam Petherbridge Swansea Harriers 2 U15 Boys
Michael Parry Colwyn Bay AC 1 U20 Men
Katie Bristowe Crawley AC 1 U17 Women
Katie Burr Victoria Park City of Glasgow 3 U15 Girls
Edward Sheffield Burton AC 2 U17 Men
Funminiyi Olajide Thurrock Harriers 1 U17 Women
Jade Oni Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U20 Women
Ben Paris Cardiff Archers 2 U20 Men
Jane Davidson Aberdeen AAC 1 U17 Women
Emma Sherwood Dudley and Stourbridge Harriers 2 U17 Women
Chima Onuora Shaftsbury Barnet Harriers 1 U15 Boys
Callum Holder Sutton and District AC 1 U17 Men
Christian Flanagan Derby Athletic Club 1 U17 Men
Jack Young Chester Le Street & Dist AC 1 U20 Men
Layla Bell Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U20 Women
Jeremiah Azu Jeremiah Azu 1 U20 Men
Emma Shipley Hallamshire Harriers 1 U15 Girls
Mia Morrisroe Liverpool Harriers & AC 2 U15 Girls
Lucy Hadaway City of York AC 2 U20 Women
Emmanuel Lawal Hallamshire Harriers Sheffield 2 U15 Boys
Andrew McFarlane Ross County AC 1 U20 Men
Micah Forbes-Agyepong Shaftesbury Barnet Harriers 2 U17 Men
Tyra Khambai-Annan Team Hounslow Athletic Club 1 U15 Girls
Aaron Ashmead-Shoye Newham & Essex Beagles AC 3 U15 Boys
Coirilidh Cook Central AC 1 U15 Girls
Jack Higgins Southampton Athletic Club 1 U20 Men
Cerys Bevan Amber Valley 1 U15 Girls
Dillan Tierney Crawley AC 1 U15 Boys
Charlie Yates Amber Valley and Erewash Athletics Club 2 U15 Girls
Benjamin Reynolds Cardiff AAC 1 U17 Men
Jacob Reynolds Cardiff AAC 1 U15 Boys
Jemima Hay Wycombe Phoenix Harriers & AC 1 U15 Girls
Jane Davidson Aberdeen AAC 1 U17 Women
Kirsty Sait-Stewart City of Norwich 1 U17 Women
Noah Ojumu Herne Hill Harriers 1 U15 Boys
Nathan Protheroe West Norfolk AC 1 U20 Men
Bryn Smith Eastbourne 1 U20 Men
Lewis Byng Stratford Upon Avon AC 1 U17 Men
George Sudderick Walton AC 2 U15 Boys
Ben Healy Knutsford Harriers 2 U20 Men
Louis Albrow City Of Norwich AC 2 U17 Men
Iris Oliarnyk Halesowen ACC 2 U17 Women
Josie Oliarnyk Halesowen ACC 1 U20 Women
Tariq Wild Shaftesbury Barnet Harriers AC 2 U17 Men
Tre Thomas Charnwood A C 1 U20 Men
Oliver Cresswell Stratford Athletic Club 1 U20 Men
Olivia Roe Wakefield District H & AC 2 U15 Girls
Nia Wedderburn-Goodison Harrow AC 2 U15 Girls
Molly Elliott Birtley Athletics Club 1 U17 Women
Noah Jones City Of Plymouth AC 1 U15 Boys
Amelia Bunton City of York AC 2 U17 Women
Nicholas Savva Shaftesbury Barnet Harriers 2 U15 Boys
Jessica Lake Mansfield Harriers 1 U17 Women
Chloe Sharp Dartford Harriers AC 1 U20 Women
Edward Lake City of York AC 1 U20 Men
Mittio Mohammadian Shaftesbury Barnet Harriers 2 U17 Men
Gabriella Jones City Of Portsmouth Athletic Club 1 U15 Girls
Joy Ogunleye Colchester Harriers AC 1 U20 Women
Brandon Mingeli Cambridge Harriers 1 U20 Men
Isabel Wakefield North Devon AC 1 U20 Women
Ella Blakey Derby Athletic Club 1 U20 Women
Emily Thompson Banbury Harriers AC 1 U20 Women
Zarah Okakah Braintree & District AC 1 U15 Girls
Hannah Stone Bracknell AC 1 U15 Girls
Cameron Thomas Durham City Harriers AC 1 U17 Men
Zahara Malcolm woodford Green Essex Ladies 1 U15 Girls
Shona Vincent Woodford Green AC with Essex Ladies 1 U15 Girls
Amelia Briggs-Goode Notts AC 2 U15 Girls
Nathan Hunt Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U15 Boys
Harry Baker Horsham Blue Star Harriers 1 U20 Men
Ben Pattison Basingstoke & Mid Hants AC 1 U17 Men
Megan Greenway Sale Harriers 1 U17 Women
Oliver Briars Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U17 Men
Ori Bartle Lewes 1 U15 Boys
Karis Thomas Braintree & District AC 1 U15 Girls
Sam Rogers Brighton Phoenix 1 U20 Men
David Morgan-Harrison Kingston upon Hull AC 1 U20 Men
Niall Price Wolverhampton and bilston 1 U20 Men
Madeleine Waite Stevenage & North Herts AC 1 U17 Women
Reuben Nairne Giffnock North 1 U17 Men
Sarah Omoregie Cardiff AAC 1 U20 Women
Dominic McDougall Windsor Slough Eton Hounslow 1 U17 Men
Euan Jones Wreake and soar valley AC 1 U17 Men
Katrina Simpson Halesowen A & CC 1 U20 Women
Eden Davis Herts Phoenix AC 1 U20 Men
Tom Ridley Brighton and Hove AC 1 U17 Men
Josh Fiddaman Blyth 1 U17 Men
Oluwatobi Oke Coventry Godiva Harriers 1 U17 Men
Abbie Sillett Bracknell Athletics Club 1 U17 Women
Isla Brown WSEH 1 U15 Girls
Harrison Thorne Slough Junior AC 1 U17 Men
Jake Minshull Coventry Godiva Harriers 1 U15 Boys
Barnaby Corry Blackheath & Bromley 1 U15 Boys
Anabel Bagley City of Sheffield AC 1 U20 Women
Jade O'Dowda Oxford City AC 2 U20 Women
Alex Pickard Stevenage & North Herts AC 1 U15 Boys
Alexia Bennett-Cordy Tipton Harriers 1 U17 Women
Mayowa Osunsami Newham & Essex Beagles AC 1 U20 Men
Oliver D'Rozario Taunton AC 2 U15 Boys
Caroline Walder North Somerset Athletics Club 1 U20 Women
Tiarnan Crorken Preston Harriers 1 U20 Men
Jessica Robinson WSEH 1 U20 Women
Hermarni Gordon Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U15 Girls
Luke Duffy Mansfield Harriers & Athletics Club 1 U20 Men
Charlotte Kerr Rotherham Harriers 1 U20 Women
Mark Mellor Cardiff Archers 1 U17 Men
Tom Mann Notts AC 1 U20 Men
Lydia Smith Taunton AC 3 U15 Girls
Freya Liddington Birchfield Harriers 2 U15 Girls
Georgina Adam Lincoln Wellington Athletic Club 1 U20 Women
Merechi Shaka Egbo Herts Phoenix 1 U17 Women
Taran Brissett Birchfield Harriers 1 U20 Men
Dylan O’Connor Birchfield Harriers 1 U17 Men
Joe Ewing Edinburgh Athletics Club 1 U17 Men
Molly Jenks Birchfield harriets 2 U20 Women
Alexander Hamling Northampton (Rugby & Northampton Athletic Club) 1 U20 Men
Katie Stocker Windsor Slough Eton and Hounslow AC 1 U17 Women
Jazmine Moss Gateshead Harriers & AC 1 U20 Women
William Pullan Amber Valley Athletics Club 1 U17 Men
Kihone Lei-Morton Birchfield Harriers 1 U15 Boys
Dominic Ashwell Shaftsbury barnet harriers 1 U20 Men
Jed Skilton Poole AC 1 U20 Men
Jade Spencer-Smith Harrow 1 U17 Women
Jemima Copeman Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U17 Women
Alex Haydock-Wilson WSEH 1 U20 Men
Alastair Chalmers Guernsey AC 1 U20 Men
Lily Naylor Amber Valley and Erewash Athletic Club 2 U17 Women
Stefan Dupey-Whyte Birchfield Harriers 1 U20 Men
Bradley Parsons Blackpool Wyre & Fylde AC 1 U17 Men
Joe Miles Wimborne AC 1 U20 Men
Thomas Wood Wakefield District H & AC 1 U17 Men
Sade Kaka City of Sheffield and Dearne AC 1 U17 Women
Devon Weymont Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Tilly Smale North Somerset AC 2 U15 Girls
Will Stockley Team Bath Athletic Club 1 U20 Men
Cleo Tomlinson Horsham Blue Star Harriers 1 U15 Girls
Seamus Derbyshire City of Stoke AC 1 U20 Men
Sam Brown Edinburgh Athletic Club. 1 U20 Men
Dionne Hines Vale of Aylesbury AC 1 U17 Women
Owen Southern Liverpool Pemborke Sefton 1 U17 Men
Esmee Esho Charnwood AC 1 U17 Women
Alex Meaklim Kingston AC And Poly Harriers 1 U20 Men
Natasha Smith Stroud and District Athletic Club 1 U20 Women
Molly Hole City of Salisbury 1 U17 Women
Lauren Anderson Birchfield Harriers 1 U15 Girls
Chloe Bagshaw Hallamshire Harriers Sheffield 1 U15 Girls
Alex Cooper Notts AC 1 U17 Men
Evelyne Fonteyne Shaftesbury Barnet Harriers 1 U15 Girls
Joseph Harding Basildon AC 2 U17 Men
Charlie Yates Banbury Harriers AC 1 U20 Men
Jasmine Carey Blackpool Wyre & Fylde AC 1 U17 Women
Zoe Pollock Oxford City AC 2 U20 Women
James Taylor Cannock & Stafford AC 1 U20 Men
Evan Blackman Corby AC 2 U17 Men
Erin Lobley Hallamshire Harriers 1 U15 Girls
William Hawker Rhymney Valley AC 1 U15 Boys
Harrison Hardy-Smith Cannock & Stafford AC 1 U17 Men
Madeleine Whapples Solihull & Small Heath AC 1 U17 Women
Hannah Molyneaux Sheffield and Dearne 1 U20 Women
Sophie Hodgson Notts AC 1 U17 Women
George Hyde West Cheshire AC 1 U20 Men
Adam Berwick Amber Valley Athletics Club 1 U20 Men
Molly Palmer Charnwood A C 2 U17 Women
Darren Meaklim Kingston AC and Polytechnic Harriers 1 U20 Men
Brandon Hall City of Sheffield & Dearne 1 U15 Boys
Molly Canham Exeter Harriers 2 U17 Women
Emily Buckler Saffron 1 U15 Girls
Elle Grace Hinchliffe City of Sheffield and Dearne AC 2 U15 Girls
Hannah Roberts Bracknell AC 1 U17 Women
Alexander Birkett Kendal Amateur Athletic Club 1 U20 Men
Tom Atkinson Cardiff AAC 1 U20 Men
Claudia Turnell Hallamshire Harriers 1 U15 Girls
Joshua Lindleyharris City of Sheffield & Dearne AC 1 U20 Men
Mayi Hughes Havering AC 1 U20 Women
Natasha Harrison Stockport Harriers 1 U20 Women
Seb Wallace Horsham Blue Star Harriers 2 U15 Boys
Eden Dickens Charnwood A C 1 U15 Girls
Gemma Jones Corby AC 1 U17 Women
Kaya Walker City of Sheffield and Dearne AC 1 U20 Men
Frankie Johnson Bedford & County AC 1 U20 Men
Alex Goodall Elswick Harriers 1 U20 Men
Freddie Martin Braintree & District AC 1 U17 Men
Stuart Bladon Team Kennet Triathlon & AC 1 U17 Men
Pippa Earley Kingston and Poly 2 U20 Women
Adaeze Onyejekwe Eastbourne Rovers Athletics Club 1 U15 Girls
Nkasi Onyejekwe Eastbourne Rovers Athletics Club 1 U15 Girls
Eleanor Duncan Worcester 1 U17 Women
Emily Thomas Cardiff Archers 1 U20 Women
Mia Chantree Chelmsford AC 3 U17 Women
Tyra Khambai-Annan Team Hounslow Athletic Club 1 U15 Girls
Bradley Whitehead Rugby and Northampton AC 1 U17 Men
Rebecca Watkins Bracknell AC 1 U20 Women
Lauren Watkins Bracknell AC 1 U15 Girls
Scott Brindley North Ayrshire Athletic Club 2 U17 Men
Aidan Brindley North Ayrshire Athletics Club 1 U15 Boys
Olivia Haveron Harrogate Harriers 1 U20 Women
Katie Chapman Exeter Harriers 3 U15 Girls
Alex Marsden Preston Harriers 1 U20 Men
Emilio Ramirez Stockport Harriers 1 U17 Men
Daisy Barnes Notts AC 1 U20 Women
Lily Holt Chiltern harriers 1 U17 Women
Amy Lott Morpeth Harriers 2 U15 Girls
Serena Grace City Of Norwich AC 2 U17 Women
Charlotte Johnson Bracknell Athletics Club 1 U17 Women
Ruby Simpson Hallamshire Harriers Sheffield 1 U15 Girls
Gaia Osborne City Of Portsmouth Athletic Club 1 U20 Women
Molly Connors Team Bath AC 1 U20 Women
Trinity Powell Manchester Harriers & AC 1 U17 Women
Layla Omar-Davies SaffronAC 1 U15 Girls
Tia Richards WSEH 1 U20 Women
Hannah Sahota Halesowen A & CC 1 U17 Women
Antonia Dawes Newport Harriers 1 U15 Girls
Danielle Hopkins Worcester AC 1 U17 Women
Lily Gregory Charnwood A C 1 U17 Women
Jack Turner Exeter Harriers 3 U20 Men
Oliver Lill Basildon AC 1 U17 Men
Harvey Reynolds Cardiff AAC 1 U17 Men
Lucy Revitt Hallamshire Harriers Sheffield 1 U17 Women
Georgia Russell Walton AC 1 U15 Girls
Cameron Howes Pontefract AC 1 U17 Men
James Glynn Bournemouth Athletic Club 1 U20 Men
Praise Olatoke Kilbarchan AAC 2 U20 Men
Bryce Breen Herts Phoenix AC 1 U17 Men
Jazz Sears Shaftesbury Barnet 1 U17 Women
Tamara Miller Wakefield 1 U17 Women
Alexander Mackay Ross County Athletics Club 2 U17 Men
Eve Wright Braintree & District AC 1 U17 Women
Tabitha Proudley Southampton Athletic Club 1 U15 Girls
Dan Dearden Horsham Blue Star Harriers 1 U15 Boys
Kieran Brining Leeds City Athletic Club 2 U17 Men
Kelsey Pearce Mansfield Harriers. 1 U17 Women
Freddie Reilly Stevenage & North Herts AC 1 U17 Men
Lucy Allen Newquay and Par AC 1 U17 Women
David Todd Chester le Street 1 U20 Men
Nicole Parcell Enfield and Haringey A C 1 U20 Women
Lucy Forrest Rotherham Harriers and AC 1 U17 Women
Nikolai Gajic Giffnock North AAC 1 U20 Men
Nathan Scott Rhonnda Athletics Club 1 U17 Men
George Rosam City Of Portsmouth AC 1 U20 Men
Hannah Moat Scunthorpe & District 1 U17 Women
Robbie Wilde Bracknell Athletic Club 1 U20 Men
Alice Harray Thames Valley Harriers 1 U20 Women
Amy Hunt Wakefield Harriers 1 U15 Girls
Grace Plater Leeds City Athletic Club 0 U20 Women
Andrew Knight Morpeth Harriers & Athletic Club 1 U17 Men
Isabelle Boffey Enfield and Haringey A C 1 U20 Women
Ellie Cartwright Sutton in Ashfield Harriers & AC 1 U17 Women
Abbie Lovering Wimborne AC 1 U17 Women
Mia Lowndes Stockport Harriers 2 U17 Women
Amy Rolfe City of York AC 1 U17 Women
Oliver Dakin Chesterfield & District AC 1 U17 Men
Leonie Ashmeade Wakefield District H & AC 1 U20 Women
Bekki Roche WESPA Fire Athletics 1 U17 Women
Robert MacQueen Ryston Runners 1 U17 Men
Adam Clayton Giffnock North AAC 2 U20 Men
Victoria Owen Cardiff Archers 1 U15 Girls
Lucy Robinson Macclesfield Harriers and AC 2 U15 Girls
Ruka Shonibare Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Charlotte Richardson Gateshead Harriers & AC 1 U17 Women
Joshua Zeller Bracknell Athletic Club 1 U20 Men
Nathan Brown Erme Valley Harriers 1 U20 Men
Brendon Reynolds Taunton AC 1 U20 Men
Hollie Thurgood City of Portsmouth Athletics Club 2 U17 Women
Alana Lea Cardiff AAC 1 U15 Girls
Jasmine Jolly Preston Harriers 1 U17 Women
Molly Greenman Cardiff Archers 1 U17 Women
Abigail Howard Bury Athletic Club 2 U15 Girls
Jessica Hopkins Chelmsford AC 4 U17 Women
Craig Strachan Banchory Stonehaven AC 1 U17 Men
Jude Thorne Braintree & District AC 1 U17 Men
Samantha Harris City of Plymouth AC 2 U17 Women
Tia Jackson Bristol & West AC 2 U17 Women
Jacob Byfield Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 2 U15 Boys
Reece Earle Thames Valley Harriers 2 U15 Boys
Luke Okosieme Cambridge Harriers 1 U20 Men
Niklas Adio Birmingham University AC 1 U20 Men
Ava Mcguckian Preston Harriers 1 U20 Women
Holly Aitchison Stockport Harriers 1 U17 Women
Lucy Elcock Bridgnorth AC 2 U17 Women
Benjamin Apps Southport and Waterloo 1 U20 Men
Joe Purbrick Huntingdon AC 2 U15 Boys
Cassie Ann Pemberton Birchfield Harriers 2 U20 Women
Joshua Horleston Herts Phoenix AC 1 U17 Men
Fleur Hollyer Chichester Runners & AC 1 U15 Girls
Isabella Hilditch Blackheath and Bromley 1 U20 Women
Wesley Matsuka-Williams City of Norwich Athletic Club 1 U20 Men
Molly Caudery Cornwall AC 1 U20 Women
Caitlin Paul Walton AC 1 U15 Girls
Robert Tweedale Kingston upon Hull AC 1 U20 Men
Anton Bachorski Tonbridge AC 2 U17 Men
Harry Handsaker Burton Athletics Club 1 U17 Men
Sam Higgins Windsor Slough Eton and Hounslow 1 U20 Men
Jasmine Presho Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U17 Women
Alex Colton Leeds City Athletic Club 1 U17 Men
Lois Warden Blackheath and Bromley Harriers 1 U17 Women
Sam Brereton Newquay and Par AC 1 U17 Men
David Koffi Stevenage & North Herts AC 1 U17 Men
Korben Fenty Vale of Aylesbury Athletics Club 1 U17 Men
Elizabeth Taylor Peterborough AC 1 U15 Girls
Ella Rush Amber Valley and Erewash Athletic Club 3 U15 Girls
Felicia Miloro Sutton in Ashfield Harriers 1 U20 Women
Ellie-Rose Isaac Cardiff Archers 2 U15 Girls
Kaliyah Lacey Ashford AC 1 U15 Girls
Jacob Clark Notts AC 1 U17 Men
Holly Benson Stockport Harriers 2 U17 Women
Christian Archer Retford AC 1 U17 Men
Henry Clarkson Henry Clarkson 2 U20 Men
Adam Day Chiltern Harriers AC 1 U20 Men
Harriet Cooper Charnwood A C 2 U20 Women
Trezeguet Taylor Trafford Athletic Club 1 U15 Girls
Noah Osborne Swansea Harriers 1 U15 Boys
Alexa Eichelmann Shaftesbury Barnet Harriers 1 U20 Women
Erin Thomas Bexley AC 1 U17 Women
Rhiana Burrell Birchfield Harriers 1 U15 Girls
Simon Coppard Tonbridge AC 1 U20 Men
Stephen Mackenzie Inverness Harriers A A C 2 U20 Men
Megan Hodgson Cardiff AAC 1 U20 Women
Nia Riley Cardiff Archers 1 U17 Women
Cameron Duff Warrington Athletics Club 1 U17 Men
Harrison Simms Sutton in Ashfield Harriers 1 U15 Boys
Samuel Jones Birchfield Harriers 1 U17 Men
Yasmin Uwakwe Enfield & Haringey A C 1 U17 Women
Cedelle Agyei-Kyem Walton AC 1 U17 Women
Jeslyn Agyei-Kyem Walton AC 2 U15 Girls
Adrian Lloyd-Davies Bridgnorth Athletic Club 1 U20 Men
Mia McIntosh St Albans 1 U15 Girls
Olivia Hopwood Birchfield Harriers 2 U15 Girls
Alyson Bell Giffnock North AAC 2 U15 Girls
Ben Game Team Bath Athletic Club 1 U17 Men
Caitlyn Mapps Cardiff Archers 2 U17 Women
Luca Logue-fonseca Cardiff AAC 1 U15 Boys
Zachary Nwogwugwu Tonbridge AC 2 U15 Boys
Beth Cate Stratford Upon Avon AC 2 U17 Women
Maximilian Buckley Thames Valley Harriers 1 U20 Men
Charlotte Buckley Thames Valley Harriers 1 U17 Women
Harriet Vaughan Bury Athletic Club 1 U17 Women
Leah Duncan Braintree & District AC 2 U17 Women
Sophia Deans Birchfield Harriers 1 U15 Girls
Serena Vincent City Of Portsmouth AC 1 U17 Women
Benjamin To Bolton United Harriers & AC 1 U17 Men
Elina Dineen Cardiff Archers 2 U15 Girls
Bronwyn Mooney Rotherham Harrries 1 U15 Girls
Abby Masquelier Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U15 Girls
Callum Orange Leeds City Athletic Club 1 U20 Men
Kamiya Smith Coventry Godiva Harriers 1 U15 Girls
Joel Vernon Hallamshire Harriers 1 U15 Boys
William Foot Chesterfield & District AC 1 U15 Boys
Ruby Anning Brighton & Hove AC 2 U15 Girls
William Crisp Swindon Harriers 1 U20 Men
William Randall Rothwell Harriers & AC 1 U15 Boys
Sophie Ashurst Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Emmanuella Kone Cardiff AAC 1 U17 Women
Archie Yeo Scunthorpe & District AC 1 U17 Men
Alfie Orpwood-Colton Notts AC 1 U17 Men
Emily Coope Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U20 Women
Ben Basten Crewe and Nantwich 2 U17 Men
Josh Woods Dacorum & Tring AC 2 U17 Men
Holly Mulholland City of Lisburn 1 U17 Women
Olivia Quinn Gateshead Harriers 1 U17 Women
Millie Noyce Crawley AC 1 U17 Women
Jack Dee-Ingham Wigan & District H & AC 1 U20 Men
Matthew Lawson Gateshead harriers 1 U17 Men
Archie Richardson Lincoln Wellington Athletic Club 1 U20 Men
Ben McLaughlin Wigan & District 1 U17 Men
Jessica Whitbread Thurrock Harriers 1 U20 Women
Rachel Bennett Shildon Running and AC 1 U17 Women
Sadie Graham-Mulvaney Cardiff AAC 1 U17 Women
Charlotte Campion Swansea Harriers 1 U17 Women
Emily Russell Harrow AC 1 U20 Women
Josh Allen Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U20 Men
Owen Heard Camberley & District AC 2 U17 Men
Lucy Kirby Crawley AC 2 U15 Girls
Layla Zuill Fife Athletics Club 2 U15 Girls
Emma Morris Bracknell Athletic Club 1 U17 Women
Matthew Houlden Stockport Harriers & AC 1 U17 Men
Saskia Huxham Hallamshire Harriers Sheffield 1 U20 Women
Glen Quayle Northern (Isle of Man) AC 1 U17 Men
Holly Fowler Hallamshire Harriers Sheffield 2 U15 Girls
Ella Wansell Enfield and Haringey A C 1 U20 Women
Adam Saul-Braddock Wolverhampton & Bilston 1 U17 Men
Edward Brown Braintree & District AC 1 U17 Men
Lily Parris Chelmsford 1 U17 Women
Anthony Douglas City of Stoke AC 1 U17 Men
Benjamin Saunders Birchfield Harriers 1 U20 Men
Samuel Challis Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U20 Men
Jack Sumners Stratford Upon Avon AC 2 U20 Men
Ralph Williams Dacorum and Tring AC 1 U17 Men
Sophie Mayor Braintree & District AC 1 U17 Women
Adam Robinson Andover 1 U15 Boys
Manasi Dedhia Wreake & Soar Valley AC 1 U15 Girls
Marli Jessop Dacorum & Tring AC 2 U17 Women
Charlie Williams West Norfolk AC 2 U17 Men
Alfie Williams West Norfolk AC 1 U17 Men
Harry Grindle Belgrave Harriers 1 U20 Men
Emilie Oakden Lewes 1 U15 Girls
Gabriella Whiteley Harrogate Harriers & AC 1 U15 Girls
Anna Poole Coventry Godiva Harriers 1 U17 Women
Venus Morgan Kingston upon Hull AC 1 U20 Women
Olivia Vareille Falkirk Victoria Harriers 2 U20 Women
Chante Williams Bracknell AC 1 U17 Women
Lauren Roy City of Lisburn 1 U20 Women
Dylan Thomson Pitreavie AAC 1 U20 Men
Jack Harris Lewes AC 1 U20 Men
Victoria Johnson Charnwood AC 1 U17 Women
Natasha Purchas Crawley AC 1 U20 Women