England Athletics Outdoor Under 17 & Under 15 Championships 2018

Currently Showing All
Firstname Lastname Club Events Entered Age Group
William Andoh Enfield and Haringey A C 1 U17 Men
Ellery Cole Team Bath Athletic Club 1 U17 Men
Kyle Reynolds-Warmington Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 2 U17 Men
Archie May Dartford Harriers AC 1 U17 Men
Owen Sproston City of Stoke AC 1 U17 Men
Lazarus Benjamin Sale Harriers Manchester 1 U15 Boys
Ayoola Babalola Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U17 Women
Hannah Macaulay Blackheath and Bromley Harrier 1 U17 Women
Daniel Joyce Tynedale Harriers 1 U17 Men
Karen Mayindu Be Fit Today Track Academy 2 U15 Girls
Jenson Connell Mansfield Harriers 1 U17 Men
Ben Hillman Cardiff AAC 1 U17 Men
Jake Wilson Vale Royal 1 U15 Boys
Kacey Walters Cambridge Harriers 1 U15 Girls
Mohamed Ali Ealing Southall & Middlesex AC 1 U17 Men
Oscar Heaney-Brufal Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U17 Men
Clayton Mytil Herne Hill Harriers 1 U15 Boys
Aaron Warmington Birchfield Harriers 1 U15 Boys
David Animashaun Notts AC 2 U17 Men
Elizabeth Taylor Peterborough AC 1 U15 Girls
Sadie Frater-White Braintree & District AC 1 U15 Girls
Nikita Gotthardt-Mills Bromsgrove and Redditch 2 U15 Girls
Timothy Foord Nene Valley Harriers 1 U15 Boys
Richard Akinyebo Havering AC 1 U17 Men
Caitlin Rimmer City of Sheffield and Dearne AC 1 U17 Women
Oliver Gregory Team Kennet Triathlon & AC 1 U15 Boys
Raphael Bouju Bedford & County AC 1 U17 Men
Remi Jokosenumi Shaftesbury Barnet Harriers 2 U15 Boys
Mya Green Harrow AC 1 U15 Girls
Elliott Harris Solihull & Small Heath Athletic Club 1 U17 Men
Lauren Fall Telford AC 1 U17 Women
Vanessa Ansuaa Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Aidan Cahill Colchester & Tendring AC 1 U15 Boys
Philip Kastner Walton AC 3 U17 Men
Adam Lindo Crawley AC 1 U17 Men
Asha Soanes Thetford AC 1 U15 Girls
Jessica Hopkins Chelmsford AC 5 U17 Women
William Kong Nene Valley Harriers 1 U15 Boys
Owain Lloyd-Hughes Neath Harriers 2 U17 Men
Kiah Dubarry-Gay Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 1 U17 Women
Nayanna Dubarry-Gay Victoria Park Harriers 1 U17 Women
Bailey Smith Team Synergy 1 U15 Boys
Will Simm City of Norwich AC 1 U17 Men
Petra Sijuwade stevenage and north herts 1 U17 Women
Lily Parris Chelmsford AC 2 U17 Women
Rayne Tapper Harrow AC 2 U15 Girls
Alex Johnson Chiltern Harriers 1 U17 Men
Naomi Palmer Shaftesbury Barnet Harriers 2 U17 Women
Hannah Foster Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Sarah-Jane Ollis Worcester AC 1 U17 Women
Kristian Imroth Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Men
George Edwards Rugby & Northampton AC 1 U17 Men
Abigail Ives Basildon AC 1 U15 Girls
India Jenkins Cwmbran Harriers 2 U17 Women
Tolu Ayo-Ojo Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Men
Elliott Evans City Of Portsmouth AC 1 U15 Boys
Stephanie Moss Sale Harriers Manchester 2 U17 Women
Ruby Jerges Crawley AC 1 U15 Girls
Daisy Thompson Swansea Harriers 1 U15 Girls
Megan Harris-Wood High Peak Athletic Club 1 U15 Girls
Imogen Onions Nuneaton Harriers 1 U17 Women
Willa Gibb South Glos AC 1 U15 Girls
William Lamprell Ipswich Harriers 2 U15 Boys
Abdifataah Hasan Yate & District AC 1 U17 Men
Archie Parkinson Corby AC 2 U17 Men
Harry Tomlin Tavistock AC 1 U15 Boys
Macey Morris Swansea Harriers 2 U17 Women
Kayla Bowley Croydon Harriers 1 U17 Women
Derek Kinlock Paul Weston 1 U17 Men
Nathaniel Dyas Hallamshire Harriers Sheffield 1 U15 Boys
Daniel Knight Enfield and Haringey A C 1 U17 Men
Emily Knight Enfield & Haringey A C 1 U15 Girls
Nicholas Shaw Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Men
Reece Earle Thames Valley Harriers 2 U15 Boys
Charlie Williams West Norfolk AC 1 U17 Men
Alfie Williams West Norfolk AC 1 U17 Men
Mario Dobrescu Ilford AC 2 U15 Boys
Anthony George Ilford AC 1 U17 Men
Vivian Duruh Law and District AAC 1 U15 Girls
Ben Vincent Cardiff AAC 1 U15 Boys
Martha Smith Chelmsford AC 1 U17 Women
Jose Duhaney Birchfield Harriers 1 U17 Men
Israel Ospina Croydon Harriers 1 U17 Men
Yasmin Uwakwe Enfield and Haringey A C 1 U17 Women
Morgan Spink Rotherham Harriers and AC 1 U17 Women
Cameron Rawson Sutton in Ashfield Harriers & AC 1 U17 Men
Jordan Ricketts Birchfield Harriers 1 U17 Men
Gabe Parmenter Cambridge & Coleridge AC 1 U15 Boys
Evelyne Fonteyne Shaftesbury Barnet Harriers 1 U15 Girls
David Koffi Stevenage & North Herts AC 1 U17 Men
Saffron Moore Saffron Moore 1 U17 Women
James Gardner Bracknell AC 1 U17 Men
Natalie Groves Spenborough 1 U15 Girls
Erin Bracknell Crawley AC 1 U15 Girls
Megan Gadsby City Of Norwich AC 1 U17 Women
Shanumi Akinfenwa Stevenage & North Herts AC 1 U15 Girls
Andreaa Golban Woodford Green Essex Ladies 1 U17 Women
Serena Thomas St Albans AC 1 U15 Girls
Francesca Fenwick Nene Valley Harriers 2 U15 Girls
Melissa Coxon Rotherham Harriers and AC 2 U17 Women
Eniola Ajagbe Hallamshire Harriers Sheffield 2 U15 Girls
Joseph Foster Camberley & District AC 1 U17 Men
Luke Nuttall Charnwood A C 1 U17 Men
Charlotte Young Medway & Maidstone AC 1 U17 Women
Omolola Kuponiyi kuponiyi 1 U15 Girls
Etienne Maughan Bedford & County AC 1 U15 Girls
Luca Michalowski Charnwood A C 3 U15 Boys
Oshay Williams Birchfield Harriers 2 U17 Men
Sammy Ball Reading AC 3 U15 Boys
Jamie Rashbrook Basildon AC 1 U17 Men
Harry Osborne Medway and Maidstone AC 1 U17 Men
Alexander Poustie-Williamson Edinburgh Athletics Club 1 U15 Boys
Louis Palmer Conac 1 U17 Men
Stephanie Robertson Southport Waterloo AC 1 U17 Women
Victoria Ubenyi Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 1 U17 Women
Jasmine Stone Exeter Harriers 1 U15 Girls
Joseph Chamberlain Dacorum & Tring AC 1 U15 Boys
David Bazuaye Victoria Park Harriers & Tower Hamlets ac 1 U15 Boys
Jason Kalala Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 1 U17 Men
Ava Ross Glaslough Harriers 1 U15 Girls
Matthew Glennon Mullingar Harriers 1 U15 Boys
Jennifer Fidgeon Mullingar Harriers 1 U17 Women
Benjamin Verbickas Crewe and Nantwich 2 U15 Boys
Oisin Lane Mullingar Harriers 1 U17 Men
Dominic Ogbechie Highgate Harriers 2 U17 Men
Harry Blake Medway and Maidstone AC 1 U15 Boys
Joshua Gray Kettering Harriers 2 U17 Men
Toby Linsell Basildon AC 1 U15 Boys
Katie Goodge Tonbridge AC 1 U17 Women
Feia Starkey Ealing Southall & Middlesex AC 1 U17 Women
Joshua Douglas Southampton Athletics Club 2 U17 Men
Jade Spencer-Smith Harrow 1 U17 Women
Poppy Malik Notts AC 1 U15 Girls
Megan Greenway Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Alex Alston Bedford & County AC 1 U15 Boys
Maddy Bullen Lewes AC 1 U15 Girls
Carys Ward Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U15 Girls
Isabel Morgan Cardiff Archers 1 U15 Girls
Dara Apoola Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Edward Sheffield Burton AC 1 U17 Men
Ellie Brown Charnwood A C 1 U17 Women
Evie Wild Stockport Harriers & AC 1 U17 Women
Joe Chadwick Guernsey AC 1 U17 Men
Kaliyah Young Dartford Harriers AC 2 U17 Women
Bera Ajala Edinburgh Athletics Club 1 U17 Men
Isaac Murray Cornwall AC 1 U15 Boys
Ewan Bradley West Cheshire Athletic Club 1 U17 Men
Hebe Hunter Herne Hill Harriers 1 U15 Girls
Joseph Thorne Charnwood A C 1 U17 Men
Rhiannon Dowinton Guernsey Athletics 2 U17 Women
Sian Heslop Macclesfield harriers 1 U17 Women
Harvey Darroch Wirral AC 1 U17 Men
Carmen Neat Aberdeen AAC 1 U17 Women
Sophia Sood Team Hounslow Athletic Club 3 U15 Girls
Bethany Allott Sheffield and dearne 1 U17 Women
Deshawn Lascelles Cambridge & Coleridge AC 1 U17 Men
Awa Ndiaye Serpentine Running Club 1 U17 Women
Harriet Armstrong Eastbourne Rovers AC 2 U15 Girls
Georgia Tombs Chelmsford 1 U17 Women
Bryony Bovell Guildford & Godalming AC 2 U15 Girls
Grace Goodsell Stockport 1 U17 Women
Aaron Duncan Lewes AC 1 U15 Boys
Dylan Baines Stevenage & North Herts AC 1 U17 Men
David Race Gateshead Harriers 1 U15 Boys
Daphney Adebayo City of Sheffield AC 2 U15 Girls
Lewis Duval Royal Sutton Coldfield Athletic Club 1 U17 Men
Amelia Shearman Blackpool, Wyre & Fylde 1 U17 Women
Layla Wilkinson Herne Hill Harriers 1 U15 Girls
Ruth ann Otaruoh Thames Valley Harriers 1 U15 Girls
Ashley Nemits Warrington A C 1 U15 Girls
Noah Ojumu Herne Hill Harriers 1 U15 Boys
Serena Grace City Of Norwich AC 2 U17 Women
Shiloh Wright-Taipow Serpentine RC 1 U15 Girls
Sam Smith Bingley Harriers 1 U15 Boys
Holly Smith Vale Royal AC 1 U17 Women
Daniel Sanchez Poole AC 2 U15 Boys
Lily Crawley Cheltenham and County Harriers 1 U17 Women
Anna Mason Border Harriers & AC 2 U15 Girls
Olivia Mason Border Harriers & AC 1 U17 Women
William Mahoney City of Norwich Athletics Club 1 U17 Men
Daniel Lennie Gateshead Harriers & AC 2 U15 Boys
Louis Small ThanetAC 1 U15 Boys
Nathan Litchfield Bedford & County AC 1 U15 Boys
Mallory Cluley Herne Hill Harriers 1 U17 Women
Isabella Smith Havering Athletic Club 2 U15 Girls
Adam Ord Durham City Harriers & AC 1 U17 Men
Hannah Atkinson Cambridge Harriers 1 U15 Girls
Laurance Edwards Harrow AC 1 U17 Men
Anna Merritt Southampton Athletic Club 2 U17 Women
Finley Savage Deeside AAC 2 U15 Boys
Amelia Verney Bournemouth AC 1 U15 Girls
Isaiah Ogoula Birchfield Harriers 1 U15 Boys
Ava Jones Doncaster Athletic Club 1 U15 Girls
Joseph Martin Royal Sutton Coldfield 1 U17 Men
Mhairi Arnott Corstorphine 1 U15 Girls
Georgia Ledingham Corstorphine 2 U17 Women
Sam Coupland Southport Waterloo AC 3 U15 Boys
Zak Wall Cardiff Archers 2 U15 Boys
Adam Booth Poole AC 2 U17 Men
Kristie Archer Wombwell Sporting AC 1 U17 Women
Theo Adesina Thurrock Harriers 1 U17 Men
Daisy Dalrymple City of Norwich AC 1 U15 Girls
Rachael Ilori Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U15 Girls
Dominic Ariyo-Francis Woking AC 1 U17 Men
Finlay Campbell Wigan & District H & AC 1 U17 Men
Julia Winogrodzka Bolton United Harriers & AC 2 U15 Girls
Emma Fidgett Aldershot Farnham & District AC 1 U17 Women
Matt French Coventry Godiva Harriers 1 U15 Boys
Jessie Brown Amber Valley & Erewash AC 1 U17 Women
Isabel Pinder Basingstoke & Mid Hants AC 1 U15 Girls
Lucy-Jane Matthews Southampton Athletic Club 1 U17 Women
Diane Mapamboli Victoria Park Harriers and Tower Hamlets AC 1 U17 Women
Naomi Toft Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U15 Girls
Susannah Lecoutre Guildford and Godalming 1 U15 Girls
Monty Baldwin Cheltenham and County Harriers 1 U15 Boys
Will Bellamy Houghton Harriers & AC 1 U17 Men
Sarris Teale Ashford AC 2 U15 Girls
Charlie Knott Cambridge & Coleridge AC 1 U17 Men
Tom Handley Camberley & District AC 2 U17 Men
Shannon Flockhart Huntingdonshire AC 1 U17 Women
OJ Parmenter Cambridge & Coleridge AC 1 U17 Men
Fraser Sproul Kendal AAC 1 U15 Boys
Toby Bishop Havering AC 1 U15 Boys
Seb Wallace Horsham Blue Star Harriers 3 U15 Boys
Amelia Lees Guernsey AC 2 U17 Women
Scott Brindley North Ayrshire Athletic Club 2 U17 Men
Aidan Brindley North Ayrshire Athletics Club 1 U15 Boys
Casey Mulvey Innyvale AC 1 U17 Women
Jenna Breen City of Lisburn AC 1 U15 Girls
Alice Rodgers Ballymena and Antrim AC 2 U17 Women
Ellie Cleveland WSEH 1 U17 Women
Dylan McBride Willowfield Harriers 1 U15 Boys
Victoria Lightbody City of Lisburn AC 1 U15 Girls
Rachel McCann North Down AC 1 U17 Women
Holly Mulholland City of Lisburn AC 1 U17 Women
Eimear Kelly City of Derry Spartans 1 U17 Women
Louis Chamberlain Exeter Harriers 1 U15 Boys
KiiKii Brown Leeds City Athletic Club 1 U15 Girls
Laura Anene Hillingdon AC 1 U15 Girls
Ella Wintle Pembrokeshire Harriers 3 U15 Girls
Jonathan Cochrane Ballymena and Antrim AC 1 U17 Men
Jordan Cunningham City of Lisburn AC 2 U17 Men
Charlotte Campion Swansea Harriers 1 U17 Women
Annalie Cole Orion Harriers 1 U17 Women
Matthew Collingridge St Marys Richmond AC 2 U17 Men
Maisie Collis Herne Hill Harriers 1 U15 Girls
Harvey Reynolds Cardiff AAC 1 U17 Men
Cameron Wells East Grinstead & District AC 1 U15 Boys
Dhanisha Banee Hercules Wimbledon AC 1 U15 Girls
Will Bond Exeter Harriers 1 U17 Men
Liliana Burn Windsor Slough Eton & Hounslow AC 2 U15 Girls
Cleo Martin-Evans Daventry AAC 1 U17 Women
Morgan Findlay Glasgow School of Sport 1 U17 Women
Aimee Anderson Glasgow School of Sport 2 U17 Women
Sophie Hodgson Notts AC 1 U17 Women
Adam Robinson Andover AC 1 U15 Boys
Ellie Livingstone Winchester & District Athletics Club 1 U17 Women
Freya Stapleton Herts Phoenix 1 U17 Women
Klaudia Walas Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U17 Women
Holly Mpassy Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U17 Women
Lateefah Agberemi Marshall Milton Keynes Athletics Club 1 U15 Girls
Eva Durand Marshall Milton Keynes 1 U15 Girls
Joshua Oshunrinde Medway and Maidstone Ac 1 U17 Men
Kiran Carter Team Bath Athletic Club 2 U15 Boys
Ruben Hedman Braintree & District AC 1 U15 Boys
Joseph Kane Southport Waterloo AC 2 U15 Boys
Jak Mensah Team Hounslow Athletic Club 2 U17 Men
Tom Rickards Reading AC 1 U17 Men
Damope Akinyemi Newham & Essex Beagles AC 2 U15 Boys
Francesca Williams WSEH 1 U17 Women
Katy Beadle WSEH 1 U15 Girls
Freddie Fraser Nene Valley Harriers 1 U15 Boys
Erin Healy Kettering Town Harriers 2 U17 Women
Michael Uzozie Medway & Maidstone AC 1 U15 Boys
Kristian Samwell-Nash Ashford AC 1 U17 Men
Ethan Wiltshire Marshall Milton Keynes Athletic Club 1 U17 Men
Lauren McNeil Mansfield Harriers 2 U17 Women
Katie Callcut Nene Valley Harriers 2 U15 Girls
Sam Rimmer Bracknell Athletic Club 1 U17 Men
Freya Brennand Worthing & District Harriers 1 U15 Girls
Josh Tyler Exeter Harriers 2 U17 Men
Rosie Lasseter Stockport Harriers & AC 2 U15 Girls
Ben McIntyre Swindon Harriers 1 U17 Men
Holly Wilkinson City Of Portsmouth AC 1 U15 Girls
Aiden Fernando Woodford Green AC with Essex Ladies 1 U15 Boys
Zara Reilly City of Sheffield and Dearne AC 1 U15 Girls
Gabriella Whiteley Harrogate Harriers & AC 1 U15 Girls
Ndidikama Okoh Chelmsford Athletic club 1 U17 Women
Shakanya Osahon Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U15 Girls
George Foster City of Stoke AC 2 U15 Boys
Hugo Hewitt Crawley AC 2 U17 Men
Maisy Harvey Forest of Dean AC 1 U15 Girls
Kate Salthouse Tynedale Harriers & AC 1 U15 Girls
Murray Fotheringham Giffnock North AAC 2 U17 Men
Owen Heard Harrow AC 2 U17 Men
Jasmine Carey Blackpool Wyre & Fylde AC 1 U17 Women
Finbar Dunne Inverness Harriers A A C 2 U17 Men
Alex Macheath Cambridge Harriers 1 U15 Boys
Max Leslie Edinburgh AC 1 U17 Men
David Locke Newport Harriers 1 U17 Men
Rebekah OBrien Tonbridge 3 U17 Women
Michael Van Haren Waveney Valley AC 2 U15 Boys
Joshua Ogunfolaju Chelmsford AC 1 U15 Boys
Joshua Wise Southampton AC 1 U17 Men
Ori Bartle Lewes AC 1 U15 Boys
Lauren Foletti Hallamshire Harriers 1 U17 Women
Tim Penley Marshall Milton Keynes AC 1 U15 Boys
Ciaran Murtagh Reading AC 1 U15 Boys
Kira Holt Kingston AC and Polytechnic Harriers 1 U15 Girls
Chiyenne Adrien Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Jai Sispal Leamington Cycling and Athletic Club 2 U15 Boys
Jacob Spencer Tamworth AC 1 U17 Men
Jack Fayers Ipswich Harriers 1 U15 Boys
Esther Fatuade Shaftesbury Barnet Harriers 2 U17 Women
Damon King Border Harriers & AC 1 U15 Boys
Fraser Stewart-McCarrison Wakefield District H & AC 1 U15 Boys
Cynthia Ike Kettering Town Harriers 1 U15 Girls
Mittio Mohammadian Shaftesbury barnet harriers 1 U17 Men
Ted Higgins Bexley AC 1 U17 Men
Jack Higgins Bexley AC 1 U17 Men
Stephen Awuah Baffour Godiva Harries 2 U15 Boys
Conor Murphy Medway and Maidstone AC 1 U17 Men
Madeleine Short City Of Norwich AC 1 U15 Girls
Steph Driscoll Liverpool Harriers & AC 1 U17 Women
Jeslyn Agyei-Kyem Walton AC 1 U15 Girls
Emily Whybrow Reading AC 2 U17 Women
Temi Fajemisin Oxford City AC 1 U17 Women
Milly Bacon Isle Of Wight AC 1 U17 Women
Femi Akinbobola Team Bath Athletic Club 1 U17 Men
Mia McIntosh Dacorum & Tring AC 1 U15 Girls
Pedro Gleadall Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 3 U17 Men
Nia Clatworthy Cardiff AAC 2 U17 Women
Alfie Bowers Rugby and Northampton AC 1 U17 Men
Henry Nwoke Liverpool harriers & AC 1 U17 Men
Lilly Gohara Kalama Gohara 1 U17 Women
Jacob Clark Notts AC 1 U17 Men
Abigail Smith Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U15 Girls
Hermione Mason Sale Harriers Manchester 1 U15 Girls
Jessica Norkett Thetford AC 1 U17 Women
Samuel Featherstone Marshall Milton Keynes AC 1 U17 Men
Zoe Price Liverpool Harriers & AC 1 U17 Women
Ben Pattison Basingstoke & Mid Hants AC 1 U17 Men
Kai Broadbent Herne Hill Harriers 1 U17 Men
Jerel Livingston Trafford AC 2 U15 Boys
Mary Beetham-Green Rugby & Northampton AC 2 U17 Women
Josh Miller Exeter Harriers 1 U17 Men
Joseph Harding Basildon AC 1 U17 Men
Tamara Miller Wakefield District H & AC 1 U17 Women
Zakia Mossi Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U17 Women
Owen Southern Liverpool Pembroke & Sefton H AC 1 U17 Men
Kate Price Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U15 Girls
Jane Davidson Aberdeen AAC 1 U17 Women
Grace Morgan Cardiff Archers 1 U17 Women
Amy Harland Birchfield Harriers 1 U15 Girls
Tom Gaunce Dacorum & Tring AC 1 U15 Boys
Dora Tomlinson Shrewsbury AC 2 U17 Women
Katie Bristowe Crawley AC 1 U17 Women
Oliver Dakin Chesterfield & District AC 1 U17 Men
Adelaide Thatcher-Gray Havering 1 U17 Women
Megan Lasseter Stockport Harriers & AC 2 U17 Women
Charlie Panayiotou Solihull & Small Heath Athletic Club 1 U15 Boys
Fabian Despinoy Edinburgh AC 1 U17 Men
Daniel Onochie-Williams Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Men
Callum Gregson Southampton Athletic Club 1 U17 Men
Madeleine Johnson Wimborne AC 1 U17 Women
Nia Wedderburn-Goodison Harrow AC 1 U15 Girls
Oliver Capps Exeter Harriers 1 U15 Boys
Deanna Clarke Worcester AC 1 U17 Women
Cedelle Agyei-Kyem Walton AC 1 U17 Women
Jazz Sears Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Toby Makoyawo Watford Harriers 2 U17 Men
Matilda Taylor Cambridge & Coleridge 1 U17 Women
Thomas Litchfield Bedford & County AC 2 U17 Men
Luke Ball Yate & District AC 1 U15 Boys
Olivia Kimbowa Bolton United Harriers & AC 1 U17 Women
Olly Joint Bracknell AC 1 U17 Men
Hannah Stone Bracknell AC 2 U15 Girls
Ellie-Rose Isaac Cardiff Archers 1 U15 Girls
Lydia Smith Taunton AC 1 U15 Girls
liam Rawlings Oswestry Olympians 1 U17 Men
Charlotte Burrows Telford AC 1 U15 Girls
Grace Sullivan Cleethorpes & District Athletic Club 1 U17 Women
Daniel Ogutuga Thurrock Harriers 2 U17 Men
Niamh Kilgallen Tamworth AC 2 U15 Girls
Zoe Allanson Cookham Running Club 1 U15 Girls
Marcia Sey Croydon Harriers 1 U17 Women
Lewis Byng Stratford Upon Avon AC 2 U17 Men
Sam Tyers Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 1 U17 Men
Kresten Calvert Wirral AC 1 U15 Boys
Jacob Haynes Dacorum & Tring AC 1 U15 Boys
Toni Bryan Croydon Harriers 1 U17 Women
Chloe Kornevall Lewes AC 1 U17 Women
Sidnie Ward Woodford Green AC with Essex Ladies 1 U17 Men
Mia Chantree Chelmsford AC 4 U17 Women
Ella Chantree Chelmsford AC 1 U15 Girls
Thomas Lee Norcop City of Stoke AC 1 U15 Boys
Jordan Ackuaku Bedford & County AC 1 U15 Boys
Oliver Lewis Gateshead Harriers & AC 1 U17 Men
Kimani Jack Shaftesbury Barnet Harriers 1 U15 Boys
Georgina Scoot Torbay AAC 3 U15 Girls
Matt MacFarlane Inverness Harriers A A C 1 U17 Men
Jodie Martin Kingston upon Hull AC 1 U17 Women
Tariq Wild Shaftesbury Barnet Harriers 2 U17 Men
Samuel Southall Windsor Slough Eton & Hounslow 1 U17 Men
Joe Purbrick Huntingdonshire AC 2 U15 Boys
Joshua Pearson Windsor Slough Eton & Hounslow AC 2 U17 Men
Millie Noyce Crawley AC 1 U17 Women
Adam Rowlands Harrow AC 1 U17 Men
Kenneth Ikeji Basildon AC 1 U17 Men
Charlie Daley Tynedale Harriers & AC 1 U15 Boys
Sam Illsley Worthing and District Harriers 1 U17 Men
Dara Adebayo Harrow AC 1 U17 Women
Samuel Reardon Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U15 Boys
Martha Collings Woking AC 1 U17 Women
Max Burgin Halifax Harriers & AC 2 U17 Men
David Dow Cambridge & Coleridge AC 1 U17 Men
Aiden Killeen Bedford & County AC 1 U17 Men
Jack Halpin Gateshead Harriers & AC 2 U15 Boys
Destiny Ogali Dacorum and Tring AC 2 U17 Men
Kelsey Sutherland Worthing District Harriers 1 U17 Women
Nnamdi Ndukwe Shaftesbury Barnet Harriers 2 U15 Boys
Alyson Bell Giffnock North AAC 2 U15 Girls
Oliver Briars Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U17 Men
Ellie Farrow City Of Portsmouth Athletic Club 1 U17 Women
Tyler Panton Walton AC 1 U17 Men
Ashia Wilson Poole AC 1 U15 Girls
Edward Laws Stevenage & North Herts AC 1 U15 Boys
Alfie Spear Aldershot, Farnham & District A.C. 1 U15 Boys
Jessica Clark Cambridge & Coleridge AC 1 U15 Girls
Jalen Pople Bexley AC 1 U15 Boys
Olivia Chessell Sutton & District AC 1 U17 Women
Archie Rainbow Nene Valley Harriers 1 U17 Men
Poppy Oliver Crawley AC 1 U17 Women
Hari Brogan Horsham Blue Star Harriers 1 U15 Boys
Danielle Hopkins Worcester AC 1 U17 Women
Evan Jones Bridgend AC 2 U15 Boys
Angus Williams Chiltern Harriers AC 1 U17 Men
Joe Smythe City of Norwich Athletic Club 1 U17 Men
Julian Priest Huntingdonshire AC 2 U17 Men
Holly Adams Kingston upon Hull AC 1 U15 Girls
Merechi Shaka Egbo Herts Phoenix AC 1 U17 Women
Olivia Simon Colchester Harriers AC 1 U15 Girls
Shen Wigfield-Turner Hallamshire Harriers Sheffield 1 U15 Girls
India Pentland Darlington H & AC 1 U17 Women
Charlotte Payne Newbury AC 2 U17 Women
Coirilidh Cook Central AC 1 U15 Girls
Matthew Barnes Notts AC 1 U17 Men
Isabel Matique City of York AC 1 U17 Women
Amy Colliar Inverness Harriers A A C 1 U17 Women
Joshua Stammers Southport Waterloo 1 U15 Boys
Marcus Mclean Sale Harriers Manchester 2 U15 Boys
Erin Thomas Bexley AC 1 U17 Women
Gabrielle Kirkham Andover AC 1 U17 Women
Rachel Champion Exeter Harriers 1 U17 Women
Leonie Brunning Biggleswade AC 1 U17 Women
Will Morris Lavington Athletics 1 U17 Men
Lara Spacey Swansea Harriers 1 U17 Women
Louis Peterson Chiltern Harriers AC 1 U15 Boys
Victoria Johnson Charnwood A C 1 U17 Women
Abigail Adeniji Bolton United Harriars 1 U15 Girls
Ayomide Cole Basingstoke & Mid Hants AC 1 U15 Girls
Oliver Early Chelmsford AC 2 U15 Boys
Amy Lott Morpeth Harriers & AC 1 U15 Girls
Liam Eastaugh Gateshead Harriers & AC 1 U15 Boys
Lucy Hughes Cornwall AC 1 U15 Girls
Charlotte Buckley Thames Valley Harriers 2 U17 Women
Naomi Wilbram Charnwood A C 1 U17 Women
Charlotte Johnson Bracknell AC 1 U17 Women
Trezeguet Taylor Trafford Athletic Club 1 U15 Girls
Ruby Green Bedford & County AC 1 U15 Girls
Natasha Webster Blackpool Wyre & Fylde AC 1 U17 Women
Samantha Callaway Southampton Athletic Club 2 U17 Women
Success Eduan Sale Harriers 1 U15 Girls
Arthur Haines Brighton and Hove AC 1 U15 Boys
Divine Duruaku Notts AC 1 U17 Men
Hannah Smith Braintree & District AC 1 U17 Women
Lauren Farley Blackheath & Bromley Harriers 1 U17 Women
Sophia Deans Birchfield Harriers 2 U15 Girls
Callum Crook City Of Portsmouth Athletic Club 1 U17 Men
Callum Clydesdale Charnwood A C 1 U17 Men
Connor Fletcher Wigan Harriers 1 U15 Boys
Greg Zoppos Thames Valley Harriers 1 U17 Men
Cameron Try Thetford AC 1 U15 Boys
Funminiyi Olajide Thurrock Harriers 1 U17 Women
Olivia Roe Wakefield District H & AC 2 U15 Girls
George Sudderick Walton AC 1 U15 Boys
Eva Holland Herne Hill Harriers 1 U15 Girls
George Ho Marshall Milton Keynes AC 1 U15 Boys
David Chapman City of Sheffiled AC 1 U15 Boys
Holly Weedall Vale Royal AC 1 U15 Girls
Oliver Preest Croydon Harriers 1 U17 Men
Liam Cawley City of Portsmouth athletics club 1 U15 Boys
Milly Gall Dacorum & Tring AC 2 U17 Women
Rachel Bennett Shildon Running & AC 1 U17 Women
Kate Smith Tynedale Harriers & AC 1 U15 Girls
Jordan Jones Warrington AC 1 U17 Men
Madeleine Mayes Corby AC 1 U15 Girls
Oliver Carvell Bridgnorth AC 1 U17 Men
Charles Carvell Bridgnorth AC 1 U15 Boys
Tyler Thomas Durham City Harriers 1 U17 Men
Alfie Bugg City of York AC 1 U15 Boys
Bryce Breen Herts Phoenix AC 1 U17 Men
Beth Sykes Bromsgrove & Redditch AC 1 U17 Women
Lucy Elcock Bridgnorth AC 3 U17 Women
Amelia McMurtrie Rugby & Northampton AC 1 U17 Women
Amy Haslam Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Amy Hunt Charnwood A C 2 U17 Women
Oliver Lill Basildon AC 1 U17 Men
Ethan Seal Cambridge coleridge 1 U17 Men
Imogen Hadley Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U15 Girls
Bailey Swift Rugby & Northampton AC 1 U17 Men
Gemma Jones Corby AC 1 U17 Women
Lily Newton Herne Hill Harriers 1 U17 Women
Matthew Lumb Gateshead Harriers & AC 1 U15 Boys
Jack Hughes Chorley Athletic and Triathlon Club 1 U15 Boys
Harry Ricketts Swindon Harriers 1 U15 Boys
Felix Vaughan South London Harriers 1 U15 Boys
Oyare Aneju Radley Athletic Club 1 U17 Men
Jack Lambert Kidderminster and Stourport 1 U17 Men
Jasmine Walker Royal Sutton Coldfield Athletic Club 1 U17 Women
Joel Evans Stevenage & North Herts AC 1 U17 Men
Samuel Sheppard South London Harriers 1 U17 Men
Luke Robinson City of York AC 1 U17 Men
Elle Grace Hinchliffe City of Sheffield and Dearne AC 1 U15 Girls
Anton Bachorski Tonbridge AC 2 U17 Men
Jake Knight Cardiff Archers 1 U15 Boys
Matthew Crane Bexley AC 1 U17 Men
Isobel Leikis Woking Athletics Club 1 U17 Women
Ben Foster City Of Plymouth AC 1 U17 Men
Lily Kendall Camberley&District Atheltics Club 1 U15 Girls
Caitlyn Mapps Cardiff Archers 3 U17 Women
Madelaine Turner Winchester & District AC 1 U17 Women
Graig Anya-Joseph Basildon AC 1 U15 Boys
Toby Jermyn Ipswich Harriers 1 U15 Boys
Joy Eze Gateshead Harriers 2 U15 Girls
Luke Twigger Brighton Hove AC 1 U15 Boys
Megan Hughes Ipswich Harriers 1 U17 Women
Charlotte Vaughan Walton AC 1 U17 Women
Jacob Sanderson Wycombe Phoenix Harriers & AC 1 U15 Boys
Alex Melloy Cambridge & Coleridge AC, Cambridge & Coleridge AC 1 U15 Boys
Will Barnicoat Aldershot Farnham & District 1 U17 Men
Marli Jessop Dacorum & Tring AC 1 U17 Women
Kane Mcwatt East Cheshire Harriers 1 U15 Boys
Reuben Nairne Giffnock North 1 U17 Men
Jasper Kraamer Leicester Coritanian AC 1 U17 Men
Princess Atanda Leicester Coritanian AC 1 U15 Girls
Nahbi Odeh Leicester Coritanian AC 1 U17 Men
Pharrell Tiutt Leicester Coritanian AC 1 U15 Boys
Sam Lowings Charnwood A C 1 U15 Boys
Lily Saxon Solihull & Small Heath Athletic Club 1 U15 Girls
Tia Jackson Bristol and West AC 2 U17 Women
Joshua Robins Birchfield Harriers 1 U15 Boys
Bethan Morley Ilkley Harriers AC 1 U17 Women
Matty Smith Horsham Blue Star Harriers 1 U15 Boys
Danny Adams City of Norwich Athletics Club 1 U15 Boys
Natalya Aspinall City of York AC 1 U15 Girls
Luke Allen Gateshead 1 U17 Men
Abbie Jones Maidenhead AC 1 U17 Women
Skye Wicks The HAWCS 1 U17 Women
Miraji Ahmed Glasgow School of Sport 1 U17 Men
Ross Whitelaw Glasgow School of Sport 1 U17 Men
Gary McPake Glasgow School of Sport 1 U17 Men
Connor McNally Glasgow School of Sport 1 U15 Boys
Ben Chatham Glasgow School of Sport 2 U15 Boys
Holly Turnbull Brighton & Hove AC 1 U15 Girls
Ben Blake Medway and Maidstone AC 1 U17 Men
Lana Blake Bournemouth AC 1 U15 Girls
Sam Gentry North Somerset AC 1 U17 Men
Jacob Reynolds Cardiff AAC 1 U15 Boys
Benjamin Reynolds Cardiff AAC 1 U17 Men
Millie Hughes Chiltern Harriers AC 1 U17 Women
Sophia Malpass Wrekin College Triathlon Club 1 U17 Women
Mayong Tabe Medway and Maidstone AC 1 U17 Women
Eve Greenway Birchfield Harriers 1 U17 Women
Marvin Tchangwa WSEH 1 U17 Men
Peter Guy Blackheath and Bromley 1 U17 Men
Reuben Leyland Walton AC 1 U17 Men
Catherine Edwards Basingstoke & Mid Hants AC 1 U17 Women
Freddie Reilly Stevenage & North Herts AC 2 U17 Men
Thomas Wilcock Rugby & Northampton AC 1 U17 Men
Halle Ferguson Trafford Athletic Club 1 U15 Girls
Eden Lockett Scunthorpe 1 U15 Girls
Myah Booth Blackburn Harriers & AC 2 U15 Girls
Jack Dickson Kingston AC and Polytechnic Harriers 1 U17 Men
Max Dickson Kingston AC And Poly Harriers 1 U15 Boys
Ruby Anning Brighton & Hove AC 1 U15 Girls
Kyle Rabjohn Richmond & Zetland Harriers 1 U15 Boys
Adam Visram Cipolletta Solihull & Small Heath AC 1 U17 Men
Luke van Oudtshoorn Aldershot Farnham & District 1 U17 Men
Poppy Pellow Wells City Harriers 1 U17 Women
Ella Lovibond Caroline Lovibond 1 U17 Women
Bradley Jenvey Southampton Athletic Club 1 U17 Men
Freddie Clemons Stratford Upon Avon AC 1 U15 Boys
William Cubbage City Of Portsmouth AC 1 U15 Boys
Holly Benson Stockport Harriers & AC 2 U17 Women
Rachel Burton Radley 1 U17 Women
Ethan Hussey Leeds City AC 1 U17 Men
Callum Hay City of Sheffield & Dearne AC 1 U17 Men
Georgia Russell Walton AC 1 U15 Girls
Rhys Allen Southampton Athletic Club 2 U15 Boys
Katie Reville Edinburgh Athletic Club. 1 U17 Women
Kieren Coleman-Smith Charnwood A C 1 U17 Men
Orla Williams Chiltern Harriers AC 1 U15 Girls
Hannah Roberts Bracknell AC 1 U17 Women
Henry Mcluckie Isle Of Wight AC 1 U17 Men
Elizabeth Korczak Brighton & Hove AC 1 U17 Women
Molly Elliott Birtley AC 1 U17 Women
Tyler Bilyard Gydac 1 U17 Men
Finn Harvey Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Men
Abbie Sillett Bracknell AC 1 U17 Women
Jess Thompson Harrogate Harriers Juniors 1 U15 Girls
Jamie Webster Bedford & County AC 1 U17 Men
Grace Smith Leicester Coritanian AC 1 U17 Women
Jake Minshull Coventry Godiva Harriers 1 U15 Boys
Faye Gourlay Stratford Upon Avon AC 0 U15 Girls
Karnell Nunes-Smith Birchfield Harriers 1 U15 Boys
Valentina Costa Derby Athletic Club 1 U15 Girls
Adam Wood Ashford Athletics Club 1 U17 Men
Zara Obamakinwa Medway & Maidstone AC 2 U15 Girls
Leah Anin Bedford & County AC 1 U15 Girls
Ethan Ward Worthing & District Harriers 1 U15 Boys
William Lawler SNHAC 2 U15 Boys
Ava White Blackheath and Bromley Harriers AC 1 U17 Women
Leah Okorhi Birchfield Harriers 2 U17 Women
Melissa Booth Sale Harriers Manchester 1 U15 Girls
Phoebe Baggott Wolverhampton & Bilston 1 U17 Women
Oliver Bright Blackheath and Bromley Harriers AC 1 U17 Men
Rhiana Burrell Birchfield Harriers 2 U15 Girls
Jessica Frazer Bristol and West AC 1 U17 Women
Rosie Domican Cardiff Archers 1 U15 Girls
Kamiya Smith Coventry Godiva Harriers 1 U15 Girls
William Compton Forest of Dean AC 1 U15 Boys
Imogen Sheppard Stratford Upon Avon AC 2 U17 Women
Aaron Ashmead- Shoye Newham & Essex Beagles AC 2 U15 Boys
Leah Duncan Braintree & District AC 1 U17 Women
Alice Brown Havering Athletic Club 2 U15 Girls
Rosie Timlock Wreake and Soar Valley AC 1 U17 Women
Jacob Byfield Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U15 Boys
Charlie Brisley Invicta East Kent AC 1 U17 Men
Olivia Austin Southampton Athletic Club 2 U15 Girls
Eleanor Webster Team Bath Athletic Club 1 U17 Women
Abigail Packham Crawley AC 1 U17 Women
Emma Sherwood Dudley and Stourbridge Harriers 1 U17 Women
Nicholas Savva Shaftesbury Barnet Harriers 2 U15 Boys
Holly Murray Stockport Harriers & AC 1 U17 Women
Ines Curran Gateshead Harriers & AC 2 U15 Girls
Ella Semple Birchfield Harriers 1 U17 Women
Eleanor Barrett Blackheath & Bromley Harriers 1 U17 Women
Molly Hudson Derby Athletics Club 1 U17 Women
Mia Groom Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Ben Brinsdon Birchfield Harriers 2 U15 Boys
Lizzy Ingram Yeovil Olympiads AC 1 U17 Women
Cristina Potter Shaftesbury Barnet Harriers AC 1 U17 Women
Sariyah Shoyelu-Armstrong Newham & Essex Beagles AC 2 U15 Girls
Myles Xavier Blackheath & Bromley Harriers 1 U17 Men
Molly Canham Exeter Harriers 2 U17 Women
Donovan Capes Nene Valley Harriers 2 U15 Boys
Anthony Douglas City of Stoke AC 1 U17 Men
Matthew Francis Blackheath and Bromley AC 2 U17 Men
Molly Hole City Of Salisbury AC & RC 2 U17 Women
Afoma Ofor Middlesbrough Athletic Club (Mandale) 2 U15 Girls
Latifah Harris-Osman Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Harry Whyley Notts AC 1 U17 Men
Jasmine Jolly Preston Harriers 1 U17 Women
Moyo Sargent Eastbourne Rovers 1 U17 Men
Adam Lloyd Telford AC 1 U17 Men
Moyin Oduyemi Marshall Milton Keynes AC 1 U15 Girls
Natalie Simmons Bedford & County AC 1 U15 Girls
Stephen Simmons Bedford & County AC 1 U17 Men
Evie Tipping West Cheshire AC 1 U17 Women
Jude Thorne Braintree & District AC 1 U17 Men
Andrew Nicolaou Shaftesbury Barnet Harriers 2 U17 Men
Alex Irvine Notts AC 1 U17 Men
Jamall Walters Trafford Athletic Club 2 U17 Men
Jolyon Leavesley Corby AC 1 U17 Men
Sophie Walton Horwich R M I Harriers 2 U15 Girls
Kane Elliott Falkirk Victoria Harriers 1 U17 Men
Ellen Townsend Basingstoke & Mid Hants AC 2 U15 Girls
Mia Lowndes Stockport Harriers & AC 1 U17 Women
Ella Fryer St Mary's Richmond AC 3 U15 Girls
Adam Chesterman Radley AC 2 U15 Boys
Freya Smith Camberley & District AC 1 U17 Women
Tom Dollery Taunton 1 U17 Men
Tom Dollery Taunton AC 1 U17 Men
Ben Smith Mansfield Harriers and Athletic Club 1 U17 Men
Michael Gar Aldershot Farnham & District 1 U15 Boys
Charlie Yates Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U15 Girls
Ciara Sheehy Emerald AC 3 U17 Women
Francesca Sharpe Burton AC 1 U17 Women
Jonny Brook St Mary's Richmond AC 1 U15 Boys
Alex Friend Havering Mayesbrook Athletic Club 1 U17 Men
Joshua Schrijver Bristol and West AC 1 U15 Boys
Holly Aitchison Stockport Harriers & AC 1 U17 Women
Rachel MacLennan Inverness Harriers A A C 1 U17 Women
Kirsty Sait-Stewart City Of Norwich AC 1 U17 Women
Dillon Claydon Blackheath & Bromley Harriers 2 U15 Boys
Dani Hales Telford Athletics Club 1 U17 Women
Rosie Woodhams Kendal Amateur Athletic Club 1 U17 Women
Ryan Shields Birchfield Harriers 1 U17 Men
Jamie Bulbring Tavistock AC 2 U15 Girls
Jaleel Roper Hercules Wimbledon AC 2 U17 Men
Zipporah Golding Hercules Wimbledon AC 2 U15 Girls
Darcey O'Shea Hercules Wimbledon AC 1 U15 Girls
Lois Warden Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U17 Women
Harry Davies Neath Harriers 1 U17 Men
Abigail Pawlett Stockport Harriers & AC 3 U17 Women
Edward Brown Braintree & District AC 1 U17 Men
Samuel Jones Birchfield Harriers 1 U17 Men
Joe Ewing Edinburgh Athletics Club 1 U17 Men
Samuel Shippey Colchester Harriers 1 U15 Boys
Emily Misantoni Stockport Harriers & AC 2 U17 Women
Freya Killilea Freya Killilea 1 U15 Girls
Ross Hurst Walton AC 1 U15 Boys
Ayo Opaleye Huntingdonshire AC 1 U15 Boys
Antonia Dawes Newport Harriers 2 U15 Girls
Megan Galpin Andover AC 1 U15 Girls
Amelia Walsh Reading AC 1 U15 Girls
Charlotte Williams Blackburn Harriers & AC 1 U17 Women
Alexia Bennett-Cordy Tipton Harriers 1 U17 Women
Dominic McDougall Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U17 Men
Ellina Connor Trafford Athletic Club 1 U15 Girls
Mena Powell Lewes Athletics 1 U15 Girls
Scarlett Gammell Watford Harriers 1 U15 Girls
Georgie Forde- Wells Northampton (Rugby & Northampton Athletic Club) 1 U17 Women
Sophie Mayor Braintree & District AC 1 U17 Women
Harrison Thorne Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 2 U17 Men
Imogen Lewis Lasswade AC 2 U15 Girls
Thomas James Crawley Athletics 1 U15 Boys
Zachary Price Menai Track and Field 2 U17 Men
Olly Miller Marshall Milton Keynes AC 2 U17 Men
Hannah Moat Scunthorpe & District AC 1 U17 Women
Aidan Brady Livingston & District AAC 1 U17 Men
Isabelle Bloem Halifax Harriers & AC 1 U15 Girls
Emma Horsey Walton AC 1 U17 Women
Jamie Day Charnwood AC 1 U17 Men
Cameron Swatton Blackheath & Bromley Harriers 1 U17 Men
Nia Riley Cardiff Archers 1 U17 Women
Katie Gibson Kettering Town Harriers 1 U15 Girls
Nathan Scott Rhondda AAC 2 U17 Men
Lucy LewisWard Cambridge Harriers 1 U17 Women
Reece Harriott Havering AC 1 U17 Men
Joshua Horleston Herts Phoenix AC 1 U17 Men
Kati Hulme Shrewsbury 1 U17 Women
Jason Bogle Nene Valley Harriers 1 U15 Boys
Stefan O'Loughnane Basingstoke & Mid Hants AC 1 U15 Boys
Montel Gondwe Winchester & District AC 1 U15 Boys
Eve Wright Braintree & District AC 1 U17 Women
Isabel Thomas Cardiff AAC 1 U15 Girls
Emma Simpson Altrincham & District AC 1 U17 Women
Joe Roberts Herne Hill Harriers 1 U15 Boys
Sydney Davies Cannock & Stafford AC 1 U17 Women
Alice Dale Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Aran Thomas Wakefield District H & AC 1 U17 Men
Henry Fisher Blackheath & Bromley Harriers 1 U17 Men
Lewis Sullivan Saint Edmund Pacers 1 U15 Boys
Charlie Wakefield Saint Edmund Pacers 1 U17 Men
Olivia McDonald Guildford & Godalming AC 2 U17 Women
Thomas Wood Wakefield District H & AC 2 U17 Men
Abigail Miller Bracknell AC 1 U17 Women
James Miller Bracknell AC 1 U17 Men
Ellie Dolby Blackheath and Bromley Harriers 2 U15 Girls
Lucie Wolfenden Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Loreni Jorge Notts Athletic Club 1 U17 Men
Harris Mier Cornwall AC 1 U17 Men
Grace Ingles Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Kye Brown Bedford & County AC 1 U17 Men
Harriette Mortlock Basildon AC 1 U15 Girls
Archie Yeo Scunthorpe & District AC 2 U17 Men
Lauren Watkins Bracknell AC 1 U15 Girls
Alex Pickard Stevenage & North Herts AC 1 U15 Boys
Jack Gemmell Walton AC 1 U15 Boys
Callum Taylor Havant AC 1 U15 Boys
Roman Hodgson Colwyn Bay AC 1 U15 Boys
Daniel Persad Crawley AC 1 U17 Men
Harriet Vaughan Bury Athletic Club 1 U17 Women
Jack Bradburn Altrincham & District AC 2 U17 Men
Jayden Bromfield Birchfield Harriers 1 U17 Men
Ross Morgan Whitemoss 2 U15 Boys
Alannah Chadwick Reading AC 1 U17 Women
Keira Waddell Edinburgh AC 1 U17 Women
Katie Johnson Edinburgh Athletic Club 2 U15 Girls
Ethan Scott Aldershot Farnham & District AC 1 U15 Boys
Alanah Hill Cardiff Archers 1 U15 Girls
Lily Gregory Charnwood A C 1 U17 Women
Tazmin Fayle Manx Harriers 2 U15 Girls
Matthew Griffin Bromsgrove and Redditch 1 U17 Men
Mark Mellor Cardiff Archers 1 U17 Men
Reuben Henry-Daire Reading AC 3 U15 Boys
Bradley James Havering and Mayesbrook AC 1 U15 Boys
Samia Jones Menai track and field 1 U15 Girls
Theo Butcher Lincoln Wellington 1 U15 Boys
Emma Shipley Hallamshire Harriers Sheffield 1 U15 Girls
William Ashfield vale Royal 1 U15 Boys
Lucy James Bracknell Athletic Club 2 U15 Girls
Lucy Giles Gateshead Harriers & AC 1 U17 Women
Lucy Koenigsberger Shaftesbury Barnett Harriers 1 U17 Women
Steffan Dylan Jones Swansea Harriers 1 U17 Men
Benjamin Preddy Preston Harriors 1 U17 Men
Callum Inman Amber Valley Athletics Club 1 U17 Men
Evan Blackman Corby AC 1 U17 Men
Samantha Harris City Of Plymouth AC 2 U17 Women
Aydan Tyrrell Harrow AC 2 U15 Boys
Isabelle Humphreys Crawley AC 2 U15 Girls
Nicole Saunders Blackburn Harriers & AC 1 U15 Girls
Daisy Palmer Oxford City AC 1 U17 Women
Darcey Lonsdale Preston Harriers 1 U17 Women
Ethan McGlen Gateshead Harriers & AC 1 U15 Boys
David Stone Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Men
Christian Archer Retford AC 1 U17 Men
Christo Chilton Herne Hill Harriers 1 U15 Boys
Frank Morgan Carmarthen & District Harriers 1 U15 Boys
Tyra Khambai-Annan Team Hounslow Athletic Club 1 U15 Girls
Thomas Mason Exeter Harriers 1 U15 Boys
Milly Dickinson Brighton Phoenix Tri 1 U17 Women
Joseph Taylor Cannock & Staffs AC 1 U17 Men
Ben Ince Vale of Aylesbury Athletics Club 1 U15 Boys
Samuel Gaskell Blackburn Harriers & AC 1 U17 Men
Sam Bodoano Aldershot, Farnham & District 1 U15 Boys
Daisy Cumming Dunfermline track and field 1 U17 Women
Maayan Radus Shaftesbury Barnet Harriers 1 U15 Girls
Lia Radus Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Joshua Saunders Saffron Athletics Club 1 U17 Men
Jacob Brown City Of Norwich AC 1 U15 Boys
Lily Naylor Amber Valley and Erewash Athletic Club 1 U17 Women
Serena Vincent City Of Portsmouth AC 1 U17 Women
Stephanie Jones West Cheshire Athletic Club 1 U15 Girls
Joe Prince Nene Valley Harriers 1 U17 Men
Abigail Ward Rugby & Northampton AC 1 U17 Women
Nathan Hackley Chiltern Harriers AC 1 U15 Boys
Nicholas Hart Aldershot Farnham & District 1 U17 Men
Meg Willis City Of Norwich AC 2 U15 Girls
Oliver Thatcher Southampton Athletic Club 1 U17 Men
Isla Calvert Livingston AC 1 U17 Women
Holly Lawrence Basildon AC 1 U17 Women
Craig Strachan Banchory Stonehaven AC 1 U17 Men
Cameron Duff Warrington A C 1 U17 Men
Lara Moffat Marshall Milton Keynes Athletic Club 1 U15 Girls
Benjamin East Team Kennet Triathlon & AC 1 U15 Boys
Angelica Oparinde Derby Athletic Club 1 U17 Women
Morgan Squibb Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U17 Women
Jack Turner Cannock and stafford 1 U17 Men
Ellie OHara Edinburgh Athletic Club 2 U17 Women
Jasmine Larsen Southampton Athletic Club 1 U15 Girls
Dominic Buckland Stevenage & North Herts AC 1 U17 Men
Kofi Afirifah-Mensah Nottingham AC 1 U15 Boys
James Pratt Crawley AC 2 U15 Boys
Kirbi Taylor Doncaster Athletic Club 1 U17 Women
Alice Bates Rugby & Northampton AC 1 U15 Girls
Alex Scrivener Banbury Harriers AC 1 U17 Women
Jaden Kennedy Herne Hill Harriers 1 U15 Boys
Max Price Halesowen ACC 1 U15 Boys
Enya Maylor Team Bath Athletic Club 1 U17 Women
Noah Bennett Rugby & Northampton AC 1 U15 Boys
Amy Rolfe City of York AC 1 U17 Women
Scarlett Kent Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Claudia Kerry-Roger Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U15 Girls
Aimee Doherty Ratoath AC 1 U15 Girls
Flo Brill Nene Valley Harriers 1 U15 Girls
Ollie Wear Stratford Upon Avon AC 1 U15 Boys
Eden Dickens Notts AC 1 U15 Girls
Theo Cheshire Guildford & Godalming AC 1 U15 Boys
Aoibheann Pearce Orion Harriers 1 U17 Women
James Vaughan Birchfield Harriers 1 U15 Boys
James Sage Nenagh Olympic 2 U15 Boys
Millie Leighton Stratford Upon Avon AC 2 U15 Girls
Liam Edwards Carmarthen & District Harriers AC 1 U15 Boys
Ellie Wheeler-Smith Gloucester AC 2 U17 Women
Keely Hodgkinson Leigh Harriers & AC 1 U17 Women
Alex Baker Pendle Athletic Club 1 U17 Women
Isobel Penniceard Herne Hill Harriers 1 U17 Women
Thomas Mitson West Suffolk Athletics Club 1 U17 Men
Sam Danson Macclesfield Harriers & AC 1 U15 Boys
Cameron Williams-Stein Leamington Cycling and Athletic Club 1 U17 Men
Morgan Frith Sale Harriers Manchester 1 U17 Men
Elizabeth Bentham Luton Athletic Club 1 U17 Women
Sophie Ashurst Sale Harriers Manchester 1 U17 Women
Charlotte Sida Lewes AC 1 U15 Girls
Angus Davren Inverness Harriers A A C 1 U17 Men
Ralph Williams Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Men
Kirsty Finlay Notts AC 1 U17 Women
Adam Reid Braintree & District AC 1 U17 Men
Megan Howarth Southport & Waterloo AC 1 U17 Women
Thomas Archer London Heathside 1 U15 Boys
Megan Costello Gateshead Harriers & AC 2 U17 Women
Gypsy Nash Medway and Maidstone AC 2 U15 Girls
Myles Douglas Herts Phoenix AC 1 U15 Boys
Jacob Harrison Herne Hill Harriers 1 U15 Boys
Benjamin Harrison Herne Hill Harriers 1 U15 Boys
Josh Woods Dacorum & Tring AC 2 U17 Men
Emmanuella Kone Cardiff AAC 1 U17 Women
Ellie Osmond Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U17 Women
Daniel Maydew Wells City Harriers 1 U15 Boys
Hannah Russell Lewes AC 1 U15 Girls
Taia Tunstall Watford Harriers 1 U17 Women
Ella Rush Amber Valley and Erewash Athletic Club 2 U15 Girls
Holly Hall Hillingdon AC 1 U17 Women
Dafydd Jones Carmarthen & District Harriers AC 2 U15 Boys
Sam Brereton Newquay & Par AC 1 U17 Men
Hannah Hopper Cambridge Harriers 1 U17 Women
Christian Hopper Cambridge Harriers 1 U15 Boys
Georgia Morrison Inverclyde AC 2 U17 Women
Emma Morris Bracknell AC 1 U17 Women
James Sherriff Tamworth AC 1 U17 Men
Alfie Orpwood-Colton Notts AC 2 U17 Men
Aidan Lynch Sale Harriers Manchester 1 U15 Boys
Bluebell Cooke Shaftesbury Barnet Harriers 1 U17 Women
Kaili Woodward Solihull & Small Heath Athletic Club 1 U17 Women
Katie Webb Dacorum & Tring AC 1 U15 Girls
Sarah Duff Pitreavie AAC 1 U17 Women
James Viner Yate & District AC 1 U15 Boys
Isla Crameri Tamworth AC 1 U15 Girls
Dalis Jones Yate & District AC 1 U15 Girls
Lily Carlaw Rugby & Northampton AC 2 U15 Girls
Jessica Lewis Bristol and West AC 1 U15 Girls
Kate Willis City Of Norwich AC 1 U17 Women
Emilie Oakden Lewes AC 1 U15 Girls
Jasmine Stone Exeter Harriers 1 U15 Girls
Jasmine Routledge Charnwood A C 1 U17 Women
Amy Hunt Wakefield District H & AC 1 U15 Girls
Erin Hunt Wakefield District H & AC 1 U15 Girls
Beth Matthews Andover AC 1 U15 Girls
Shaun Kerry Kingston upon Hull AC 2 U17 Men
Peanut Meekings Horsham Blue Star Harriers 1 U17 Women
Rebecca Johns Sutton in Ashfield Harriers 2 U17 Women
Dan Dearden Horsham Blue Star Harriers 1 U15 Boys
Beatrix Wraith The HAWCS 1 U17 Women
Steve Kerfoot Bristol and West AC 2 U15 Boys
Ben Copley KUHAC 2 U17 Men
Annabel Peach Notts AC 1 U17 Women
Rebecca Chivers Kingston upon Hull AC 1 U17 Women
Jasmine Trapnell Marshall Milton Keynes AC 1 U17 Women
Callum Collins City of Sheffield AC 1 U15 Boys
Fraser Willmore Cheltenham & County Harriers 1 U17 Men
Edson George Wilkinson Enfield and Haringey A C 1 U17 Men
Amy Cook Tamworth AC 1 U15 Girls
Louis Albrow City of Norwich AC 2 U17 Men
Amarisa Sibley Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U15 Girls
Libby Taylor Stevenage & North Herts AC 1 U17 Women
Jacob Careless Notts AC 1 U17 Men
Darcey Garbutt Darlington H & AC 1 U15 Girls
Charlotte Rutter Darlington H & AC 1 U15 Girls
Mia Atkinson Charnwood A C 1 U17 Women
Georgia Shephard-Gazely Stevenage & North Herts AC 1 U17 Women
Chardonnay Bowles Worthing & District Harriers 1 U15 Girls
Scott Hannaway Inverclyde Athletics 1 U17 Men
Joseph Hirst St Albans 1 U17 Men
James Wardle Rushcliffe AC 1 U15 Boys
Kyle Wilkinson Elgin AAC 1 U15 Boys
Alfie Gilby Ashford Athletic Club 1 U17 Men
Indienne King Wreake & Soar Valley AC 2 U15 Girls
Katie Parker Wreake & Soar Valley AC 1 U15 Girls
Amelia Hatchard Lewes AC 1 U15 Girls
Kirsty Costello Kilbarchan 2 U17 Women
Ed Parry Rushcliffe AC 1 U15 Boys
Emily Bee City Of Plymouth AC 1 U17 Women
Oliver D'Rozario Taunton AC 3 U15 Boys
Harry Booker Team Kennet 1 U15 Boys
Oliver Emment Walton AC 1 U15 Boys
Sian Hubbard Tamworth AC 1 U15 Girls
Barnaby Corry Blackheath & Bromley Harriers AC 1 U15 Boys
Dillan Tierney Crawley AC 1 U15 Boys
Lucinda White Tonbridge AC 2 U15 Girls
Lucy Forrest Rotherham Harriers and AC 1 U17 Women
Lewis Watt Aberdeen AAC 1 U15 Boys
Abigail Durand North Norfolk Harriers 1 U17 Women
Gabriella Jones City Of Portsmouth AC 1 U15 Girls
Andrew Knight Morpeth Harriers & AC 1 U17 Men
James Frith Marshall Milton Keynes AC 1 U17 Men
Lily Murray Thanet AC 1 U15 Girls
Toby Conibear Yate & District AC 1 U17 Men
Owen Merrett Yate & District AC 1 U15 Boys