U18 Competition Incorporated within U23/U20 Championships

Currently Showing All
Firstname Lastname Club Events Entered Age Group
Bill Chesters Cannock & Stafford AC 1 U18 Men
Oliver Graham Shaftsbury and Barnet Harriers 1 U18 Men
Anna Merritt Colin Merritt 1 U18 Woman
Toni Egbulefu Chelmsford AC 1 U18 Woman
Megan Penfold Orion Harriers 1 U18 Woman
Max Law Havering AC 1 U18 Men
Emily Misantoni Stockport Harriers & AC 1 U18 Woman
Isabel Breeden Cardiff AAC 1 U18 Woman
Sam Gaskell Blackburn Harriers & AC 1 U18 Men
Rhea Lucy Southcott Leeds City Athletic Club 1 U18 Woman
Jack Lambert Kidderminster and Stourport 1 U18 Men
Esmee Esho Charnwood A C 2 U18 Woman
Serena Vincent City Of Portsmouth AC 1 U18 Woman
Marcey Winter Windsor Slough Eton & Hounslow AC 1 U18 Woman
Grace Morgan Cardiff Archers 1 U18 Woman
Lucy-Jane Matthews Southampton Athletic Club 1 U18 Woman
Jordan Ricketts Birchfield Harriers 1 U18 Men
Archie May Dartford Harriers AC 1 U18 Men
Charlotte Payne Newbury Athletic Club 1 U18 Woman
Cameron Enser Bracknell AC 1 U18 Men
Katie Bristowe Crawley AC 1 U18 Woman
Joshua Douglas Southampton Athletic Club 1 U18 Men
Adam Rowlands Harrow AC 1 U18 Men
Sam Bennett Basildon AC 1 U18 Men
Victoria Johnson Charnwood A C 1 U18 Woman
Daniel Knight Enfield and Haringey A C 1 U18 Men
Amaya Scott Southampton Athletic Club 1 U18 Woman
Hannah Molyneaux City of Sheffield and Dearne AC 1 U18 Woman
Bethany Moule Neath Harriers 1 U18 Woman
Jasmine Jolly Preston Harriers 1 U18 Woman
Melissa Coxon Rotherham Harriers and AC 1 U18 Woman
Thomas Holmes Marlborough & District Junior AC 1 U18 Men
William Adeyeye Newham & Essex Beagles AC 1 U18 Men
James Lancaster Blackheath and Bromley Harriers Athletic Club 1 U18 Men
Shaun Kerry Kingston upon Hull AC 1 U18 Men
Jay Morse Cardiff AAC 1 U18 Men
Lewis Byng Stratford Upon Avon AC 1 U18 Men
Marcia Sey Croydon Harriers 1 U18 Woman
Magnus Tait Magnus Tait 1 U18 Men
Sarah Tait Lasswade ac 1 U18 Woman
Cameron Wright Kilbarchan AAC 1 U18 Men
Ben Thomas Carmarthen & District Harriers 1 U18 Men
Elise Thorner Wells City Harriers 1 U18 Woman
George Hyde West Cheshire Athletic Club 1 U18 Men
Aran Thomas Wakefield District H & AC 1 U18 Men
Steph Driscoll Liverpool Harriers & AC 1 U18 Woman
Emma Mailer Central Athletics Club 1 U18 Woman
Karl Johnson Newham & Essex Beagles AC 1 U18 Men
Jonathan Mann Bexley AC 1 U18 Men
Finbar Dunne Inverness Harriers 2 U18 Men
Kirsty Costello Kilbarchan 1 U18 Woman